Gönderen Konu: uniq istanbul  (Okunma sayısı 445 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sacit

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1301
uniq istanbul
« : 01 Haziran 2018, 13:07:31 »
UNIQ Açıkhava Film Festivali Açılış Filmi Yarışma Koşulları
1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 28.05.2018 saat 18.00 – 31.05.2018 saat 17.59 tarihleri arasında UNIQ İstanbul tarafından düzenlenmektedir.
2. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine (ücretsiz) girip yarışma postunun altında kullanıcı etiketleyip tahmininizi paylaşarak yarışmaya katılabilirsiniz.
3. Yarışma sonunda yapılacak çekiliş ile 2 kişi Expo Miro Litografi ve Gravür sergisini ücretsiz gezecektir. Kazanan kişiler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ile belirlenecektir.
4. Yarışma 31.05.2018 saat 17.59’da sona erecektir.
5.Kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan UNIQ İstanbul sorumlu değildir.
6. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. UNIQ İstanbul katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. UNIQ İstanbul katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına UNIQ İstanbul ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
8. Kampanya sonunda kazanan kişi UNIQ İstanbul sosyal medya hesaplarında 01.06.2018 saat 14.00’te girilecek gönderi ile duyurulacaktır.
9. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
10.Kampanyaya UNIQ İstanbul çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve UNIQ İstanbul’un bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
12. Yarışmaya İstanbul dışı ve yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
14. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, UNIQ İstanbul’un yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
15. UNIQ İstanbul yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
16. Yarışma neticesinde çekiliş ile belirlenecek katılımcılar, isimlerinin UNIQ İstanbul sosyal medya hesaplarındaki sayfaları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Külli Nefsin Zaikatül Mevt (Her Nefis Ölümü Tadacaktır.)