Gönderen Konu: Akasya avm  (Okunma sayısı 602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sacit

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1302
Akasya avm
« : 01 Haziran 2018, 13:06:43 »
1. Akasya Instagram hesabında yapılacak Cinemaximum bileti ödüllü yarışma 1 Haziran Cuma günü saat 12.00’de başlayıp, 4 Haziran Pazartesi saat 12.00’de sona erecektir. Kazananlar 4 Haziran Pazartesi günü, gün içerisinde mesai saatlerinde açıklanacaktır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi Akasya tarafından uzatılabilir. Kazananlar özel mesajlar ile duyurulacaktır.
2. Yarışmada sorulan soruya doğru yanıt veren kullanıcılar arasından jürinin seçeceği belirli sayıdaki kişi Cinemaximum Akasya salonlarında geçerli bir adet çift kişilik sinema bileti kazanacaktır.
3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde Akasya Instagram hesabındaki paylaşıma arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.
4. Yarışmaya “Akasya” çalışanları katılamaz.
5. Sahte hesap oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
6. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Akasya sorumlu değildir.
7. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
8. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılabilir. Fakat yaşanabilecek durumlarda Akasya sorumlu değildir.
9. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların en geç 6 Haziran Salı günü saat 10.00’a kadar Instagram özel mesaj yoluyla Akasya ile iletişime geçerek, isim-soy isim, telefon, adres ve e-posta bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.
10. Kazanan kullanıcıların isimleri Cinemaximum Akasya gişelerine verilecektir. Yarışma kazananları, yarışmanın sona erdiği tarihten itibaren bir ay içinde Cinemaximum Akasya gişelerine giderek isim ve soy isimlerini ileterek bir adet çift kişilik sinema bileti alabilecekler.
11. Yarışmaya katılanların Akasya Instagram ve Facebook hesabını beğenmiş olmaları gerekmektedir. Akasya’nın talep etmesi halinde ekran görüntüsü yoluyla bunu kanıtlamaları istenebilir.
12. Paylaşımlara yorum yapan herkes yarışmaya katılmış ve yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.
13. Akasya hesabı yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Külli Nefsin Zaikatül Mevt (Her Nefis Ölümü Tadacaktır.)