Gönderen Konu: Ankara Optimum Harley-Davidson Motosiklet Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8023
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Efsaneye Sahip Olma Şansı Ankara Optimum'da!

27 Nisan - 1 Temmuz tarihleri arasında, aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri Harley-Davidson Iron 883 motosiklet kazanma şansı yakalıyor.

Kampanya Detayı:
 Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 20.04.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.4173 sayılı izni ile Kurtköy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 27.04.2018-Saat 10:00 - 01.07.2018 Saat 22:00 tarihleri arasında Ankara İlinde bulunan Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ‘inde geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içindeki mağazalardan  (Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisindeki Bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürolarından yapılan işlemlere ait makbuzlar,doğalgaz ödeme noktasından yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri,TL/dakika yüklemeleri,şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariç ) aynı gün içerisinde toplamda 100TL ve katları tutarında (her 100 TL'ye 1 çekiliş hakkı )alışveriş yaparak kampanya bankosuna gidip fiş/faturalarını ibraz ettiklerinde kendilerine verilen Optimum Club üyelik başvuru formunu dolduran (üyelik ücretsizdir)veya önceden üye olmuş Optimum Club üyelerine üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet  Harley-Davidson Iron 883 motosiklet verilecektir.
Kampanya Optimum Club üyelerine yöneliktir.
Optimum Outlet AVM içerisindeki bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürolarından yapılan işlemlere ait makbuzlar,doğalgaz ödeme noktasından yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri,TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek harcamaları hariçtir.
Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur.
Üyelik bilgilerinden (ad, soyad, telefon, adres)herhangi biri eksik olan Optimum Club üyelerine çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgah teskeresi ibraz etmeleri zorunludur.
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ye bağlı şirket çalışanları, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve çalışanları, Kurtköy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.Ş. çalışanları, Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Şti. çalışanları, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter