Gönderen Konu: Axa sigorta  (Okunma sayısı 646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lonelycocuq

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1697
 • Beşiktaşım Oleyyyy
Axa sigorta
« : 26 Nisan 2018, 16:00:59 »
AXA Sigorta yeni sesini arıyor! 🎈🎤 “Derde Derman Sesler“ yarışmamız çok yakında başlıyor! ⏳ Büyük ödüllü yarışmamız için çok heyecanlıyız, beklemede kalın. 🙏🏼😊 #DerdeDermanSesler

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 16:02:38 Gönderen: lonelycocuq »

Çevrimdışı orkide28

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2955
Ynt: Axa sigorta
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2018, 18:10:51 »
1. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 18.04.2018 tarihli ve 24951361-255.05.02-E.4053 sayılı izni ile kapsam dışı düzenlenmektedir.
2.Kampanya katılımları, 21.04.2018 saat 00.01’de başlayıp, 15.05.2018 saat 23.59’da sona erecektir.
3.Yarışma sonunda, jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu belirlenen 1.’ye 5.000 TL para ödülü ve markanın yeni sesi olma fırsatı, 2.’ye 3.000 TL para ödülü, 3.’ye 2.000 TL para ödülü ve 50 kişiye 100TL’lik D&R hediye çeki ikramiyesi verilecektir.
4.Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan yarışma sonrası belirlenen ödülü kazanan yarışmacılar 01.06.2018 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde duyurulacaktır.

5.Yarışmaya katılmak isteyen katılımcıların AXA Sigortanın Dert Varsa Derman AXA şarkısını söyledikleri ses kayıtlarını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile email atarak paylaşmaları gerekmektedir.   Dert Varsa Derman AXA Jingle’ı linktedir.  Sözler aşağıda belirtilmiştir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Dert varsa Derman AXA
Ah varsa Derman AXA
Nerde olsam yanımda
Benim dermanımsın AXA
Hastalıkta ve sağlıkta
Evde, işte ve yollarda
Karşıma hangi dert çıksa
Benim dermanımsın AXA
İstemem hastalık boynumu büksün
İstemem arabam hasar görsün
Ben hayatı dertsiz, tasasız sevdim
İstemem evimi seller götürsün
Dert varsa, Derman AXA
6.Yarışma sonunda Ömer Ahunbay, Alper Tanyer, Çiğdem Öztabak, Sema Deliorman, Murat Bodur, Fatih Yılmaz, Merve Biçer, Funda Çevik Dinsdale, oluşan jüri tarafından seçilecek olan ses, AXA’nın sesi olma fırsatı yakalayacaktır.
7.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
8.Bu kampanyaya, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve yarışmayı kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilemez.
9.Kullanıcılar beyan ettikleri tüm bilgilerin kendilerine ait, doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgilerin eksik ya da hatalı olmasından kaynaklanabilecek durumlardan AXA Sigorta sorumlu değildir ve bu durumda kullanıcılar ödüle hak kazanmayacaklardır.
10.Kazanılan ödül başkasına devredilemez, satılamaz ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
11.Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılımda bulunamazlar.
12.Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller Fikri ve Sınai Haklar ile ilgili yasal mevzuat gereğince korunmaktadır. Site kullanıcılarının web sitesindeki uygulamayı kullanarak oluşturduğu her türlü yazı, fotoğraf, video, yazılım, bilgi, görsel, işitsel malzemelerin ve bu sayılanlar ile sınırlı olmaksızın diğer uygulamaların ve/veya bunların işlenmesi halinde işlemesi ve/veya ses kayıtları ve/veya oluşturulan her türlü tertip ve versiyonları ve/veya bunlardan elde edilen ve/veya bunlarla bağlantılı her türlü tespitler (Bundan böyle “İçerik” olarak anılacaktır.) üzerindeki tüm mülkiyet hakları ile, eser sahibi olmaktan ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan çoğaltma, yayma, işleme, işaret ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, temsil şeklindeki mali haklarını ve/veya icracı ve/veya yapımcı olmaktan doğan bağlantılı haklarını, topluma sunuluş biçim, zaman ve yerinin belirlenmesi ve eserde herhangi bir şekilde değişiklik yapılması ve tasarımdan, markadan doğan haklarını, tasarımları tescil ettirme ve ürünlere uygulama ve diğer tüm fikri ve sınai haklarını, görüntü/ses/içerik sahiplerinin kişisel haklarını, AXA Sigorta tarafından belirlenen her türlü mecrada / platformda / ürün / malzeme / organizasyonda vs (radyo, TV, internet, sinema, doğrudan pazarlama aktiviteleri, basın toplantıları, yazılı ve görsel medya dahil olmak üzere wap, kiosk, cep telefonu gibi elektronik ya da sayısal/dijital ortamlarda, her türlü servis, ortam, uydu, kablo diğer dijital, telli ve telsiz tüm araçlar olmak üzere ve bu sayılanlarla sınırlı olmaksızın geçerli olmak üzere ve başkaları ile paylaşılabilecek şekilde, herhangi bir süre ve mecra kısıtlaması olmaksızın, Türkiye ve Dünyada kullanılmak üzere, herhangi bir bedel talep etmeksizin AXA Sigorta’ya yayımlanmak üzere yüklediğini, söz konusu İçeriklerin önceden izin almaya gerek olmaksızın süre kısıtlaması olmaksızın AXA Sigorta tarafından yayınlanmasına ve/veya kendisinin belirleyeceği ve/veya gönderim yapacağı, üçüncü kişilerce görüntülenmesi/izlenmesine ve söz konusu içeriklerin ve bu içeriklerle ilgili sistem kayıtlarının (içerikleri sisteme yükleme, çıkarma vb) AXA Sigorta tarafından kaydedilmesine/işlenmesine ve altyapı sağlayan firmalarla paylaşılmasına muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
13.Kullanıcılar söz konusu içerikler üzerindeki ve içerikte yer alan herhangi bir Fikri ve Sınai hak teşkil eden unsur üzerindeki, tüm mülkiyet haklarının, çoğaltma, yayma, işleme, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim şeklindeki mali ve kişisel haklarının, tam ve tek sahibinin AXA Sigorta olduğunu ve AXA Sigorta’nın bu hakları devredebilme kabiliyet ve hukuki salahiyetinde olduğunu, ayrıca kullanıcılar bu haklar üzerinde kendilerinin direkt veya dolaylı olarak ya da bir 3. şahsın hiçbir nam ve isim altında herhangi bir takyidat, mali veya manevi veya ticari bir hakkı bulunmadığını kabul ve taahhüt ederler.
14.Kullanıcılar, suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yerel ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dâhil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, şiddet, terör, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici, siyasi, dini, tehdit, taciz ve hakaret içeren, ya da ahlaka, toplum düzenine aykırı, kişi ve/veya kurumların özel hayatına, şahsiyetine vesair haklarına zarar verebilecek “içerik”leri sitede üretmeyecek ve sitedeki uygulamayı kullanarak iletmeyecektir. Bu içeriklerin AXA Sigorta tarafından yayımlanması, Kullanıcı tarafından seçilen kişilere gönderilmesi, iletilmesi, hukuka aykırı veya 3. kişilerin haklarını ihlal eden içerikler bakımından doğabilecek sorumlulukların AXA Sigorta tarafından yüklenildiği anlamına gelmez. Yayınlanmış olsa dahi hukuka aykırılıktan doğan her türlü, ceza, tazminat ve zararlar ilgili Kullanıcılar tarafından karşılanacaktır.
15.Kullanıcılar, siteye bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür içerik, yazılım ya da başka herhangi bir malzeme iletmeyeceklerdir.
16.Kullanıcılar, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, sitede yer alan mevcut İçeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır.
17.Kullanıcılar, bildirdikleri sms, e-posta vb. iletişim adresleri aracılığı ile AXA Sigorta’nın kendileri ile iletişim kurmasına, ayrıca ilgili iletişim adreslerini AXA Sigorta'nın kampanya ve/veya promosyon tanıtımlarından haberdar etmek için kullanabileceğini kabul ve beyan ederler.
18.Kullanıcı, işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda, AXA Sigorta’nın kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, AXA Sigorta’yı yemin teklifinden ber'i kıldığını ve bu maddenin HMK 193. madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
19.Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı photomania

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1818
  • Vizörden gördüklerim
Ynt: Axa sigorta
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2018, 18:39:02 »
Oyy oyy oy nasıl da güzel bir yarışma bu yarappim :D Teşekkürler konu için. Ben stüdyoya giriyorum  :D
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı orkide28

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2955
Ynt: Axa sigorta
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2018, 19:00:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Oyy oyy oy nasıl da güzel bir yarışma bu yarappim :D Teşekkürler konu için. Ben stüdyoya giriyorum  :D

Bol Şans  :)
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı photomania

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1818
  • Vizörden gördüklerim
Ynt: Axa sigorta
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2018, 19:39:51 »
Teşekkür ederim Elvan ^_^
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."