Gönderen Konu: @cornettoTR  (Okunma sayısı 424 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lonelycocuq

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1697
  • Beşiktaşım Oleyyyy
@cornettoTR
« : 26 Nisan 2018, 15:49:27 »
Ona vereceğin Cornetto’nun kapağına bir not yazacak olsaydın, bu ne olurdu? Cevabını #İlkAdımıAt hashtag’i ile paylaş #4N1K-2 galasına davetiye kazanma şansı yakala! 💗
Katılım koşulları için: bit.ly/2HQMOvu

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 16:03:09 Gönderen: lonelycocuq »

Çevrimdışı orkide28

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2955
Ynt: @cornettoTR
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2018, 20:15:54 »
Cornetto Türkiye tarafından düzenlenen Cornetto 4N1K #İlkAdımıAt Yarışması’na Cornetto Türkiye Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve Cornetto Türkiye Twitter (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ) sayfasını takip eden tüm kullanıcılar katılabilir.
· Yarışma, Cornetto Türkiye’nin Facebook ve Twitter resmi hesabı aracılığı ile düzenlenmektedir.
· Katılımcıların, Cornetto Türkiye’nin Facebook ve Twitter hesabında paylaşılacak yarışma post’u doğrultusunda “Ona vereceğin Cornetto’nun kapağına bir not yazacak olsaydın, bu ne olurdu?” sorusunun cevabını #İlkAdımıAt etiketi ile cevaplamaları gerekmektedir.
· Yarışma 26 Nisan Perşembe günü saat 14:00 ve 29 Nisan Pazar günü 23.59 saatleri arasında düzenlenecektir.
· Yarışmaya katılım için kullanıcılar Cornetto Türkiye’nin resmi Facebook ve Twitter hesabından paylaşılacak tarih ve saatlerde katılım göstermek zorundadırlar.
· Jüri tarafından cevabı en çok beğenilen ve doğru şekilde katılım gösteren 40 yarışmacı 4N1K2 filmi gala davetiyesi kazanacaktır.
· Kazanan talihliler her yarışma bitiminden sonra üç (3) iş günü içerisinde tespit edilecek ve Cornetto Türkiye’nin resmi Facebook ve Twitter hesabından duyurulacaktır.
· Yarışma başlangıcından önce, yarışmanın sonlandırılmasından sonra ve/veya kazananın açıklanmasından sonra, gönderilen hiçbir cevap kabul edilmeyecektir. Yarışmacılar yarışmadan önce, yarışma bitişi duyurulduktan sonra ve/veya kazanan kullanıcı açıklandıktan sonra gönderdikleri yanıtlar için hak iddia edemezler.
· Kazanan yarışmacı iletişim bilgilerini bir hafta içerisinde Cornetto Türkiye’nin resmi Facebook ve Twitter hesabına iletmek zorundadır. İletişim bilgilerinin belirtilen süre dâhilinde iletilmemesi halinde yarışmacı hakkını kaybedecek ve ödül, jüri tarafından belirlenecek kendilerini takip eden bir sonraki kullanıcıya devredilecektir.
· Yarışmacılar, yarışmaya katılmak için istedikleri kadar cevap atmakta serbesttir.
· Yarışmaya tüm Internet kullanıcıları katılabilir.
· Kurallar gereği, 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz ve kazandıkları ödüllerden hak talep edemez. Yarışma katılımcısının, 18 yaşından küçük olduğu saptandığı takdirde ödül, sıralamada kendilerini takip eden bir sonraki kullanıcıya devredilecektir.
· Cornetto Türkiye’nin reklam, interaktif veya halkla ilişkiler ajanslarına bağlı çalışanlar yarışmaya katılamaz, yarışmaya katılmaları ve kazanmaları durumunda hak iddia edemez.
· Bu yarışma Cornetto Türkiye tarafından düzenlenmektedir. Tüm içerik sorumluluğu Cornetto Türkiye’ye aittir. Facebook ve Twitter sadece yarışma için bir platform olarak kullanılmakta ve yarışmaya dair herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Twitter ve Facebook, kullanıcıların yaşayabilecekleri hiçbir olumsuzluklardan sorumlu tutulamaz.
· Cornetto Türkiye, yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.
· Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Cornetto Türkiye ve bağlı firmalarını, yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini aşağıdakilerden korur ve sorumlu tutamaz.
· Bu yarışma Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.
· Yarışmaya katılan herkes, yarışma kurallarının yer aldığı bu sayfadaki katılım koşullarını okuyup, anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.
· Cornetto Türkiye tarafından maruz kalınan kayıplar ve makul maliyetler, Cornetto Türkiye aleyhine iddia edilen haklar ve talepler yukarıda belirtilen şartlara göre ödülü kazanan kişiler yarışma süresi sonunda ilan edilecektir. Yukarıda belirtilen ödülü kazanan kişiler yine yarışma bitişinden itibaren iletişim bilgileri Cornetto Türkiye Facebook ve Twitter hesabından özel mesaj ile toplanacaktır.
· Ödüle hak kazanan kişiler için son başvuru tarihi kazandığına dair cevap gönderiminden itibaren 2 haftadır. Bu tarihe kadar başvurmayan asil kişiler haklarını kaybeder ve hakları jüri tarafından belirlenecek kendilerini takip eden bir sonraki katılımcıya geçer. Yedek kişi için son başvuru tarihi kendilerine kazandıklarına dair tweet ulaştıktan sonra 24 saattir, bu tarihe kadar başvurmayan yedek kişiler haklarını kaybederler.
· Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Yarışmada kazanılacak ödül ile ilgili KDV ve ÖTV hariç olmak üzere tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan iştirakçilere aittir.
· Ödül kazanabilmek için yarışmacının yarışma kurallarına uygun ve doğru cevabı geçerli bir Facebook ve Twitter hesabı üzerinden göndermiş olması gerekmektedir. Kazanan asil ve yedek talihlilerle cevabı gönderdikleri Facebook ve Twitter hesabı üzerinden ulaşılacaktır.
· Katılımcılar, yarışma süresince verdikleri tüm bilgilerin doğru olduğunu kabul ederler. Uygulama süresince, katılımcıların yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Cornetto Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı veri gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin ve/veya her türlü verinin, bilginin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesi sebebiyle CornettoTürkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Cornetto Türkiye, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan verilerde olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. CornettoTürkiye, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan, kendi ve/veya 3.kişilerin bilgisayar ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine 3.şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Cornetto Türkiye, yarışmayı herhangi bir anda iptal etme veya kısaltma, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar.
· İhtilaf vukuunda İstanbul (merkez) mahkeme ve icra daireleri yetkilidir. Bu siteye üye olan ve içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen
Gayret değil, Niyet önemli.