Gönderen Konu: Marmara Forum AVM  (Okunma sayısı 291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 288
    • İyi gelecek elçileri
Marmara Forum AVM
« : 11 Nisan 2018, 23:47:55 »

3D Heykel Ödüllü Yarışma Katılım Koşulları
MARMARA FORUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ·11 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA
1) Marmara Forum tarafından düzenlenen yarışma, Marmara Forum Facebook ve Instagram (@marmaraforum) sayfaları üzerinden 11.04.2018 – 13.04.2018 tarihleri arasında yapılmaktadır.
2) Katılımcı yarışmaya katılmakla, sayfamızda yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
3) Katılımcılar Marmara Forum sosyal medya hesaplarını takip edip, yarışma gönderisinin altında üç arkadaşını etiketleyecek olup; doğru katılım yapanlar arasından Facebook’tan 3 kişi, Instagram’dan 4 kişi kendine ait 15cm boyutlarında 3D heykel kazanacak.
4) Yarışma sonucunda ödül kazanan kişiler 14-15-16 Nisan tarihleri arasında Marmara Forum’a gelerek 3D modellerinin alınmasını ve dijital ortama aktarılmasını sağlayacaktır. 16 Nisan’dan sonra gelecek olan talepler geçersiz olur ve hediye teslimi yapılmaz. Daha sonrasında 21-22-23 Nisan tarihlerinde daha önceden alınan 3D modelleri heykele dönüştürülmüş olacak ve ödüllerini teslim almak üzere AVM’mize gelecekler.
5) Yarışma duyurusunda gönderilen görseller temsil amaçlıdır. Kazanan kişiler yalnızca kendilerinin heykellerini ücretsiz olarak yaptırabileceklerdir. Birden fazla kişinin heykelinin yapılması ücrete tabiidir. Her kazanan için ücretsiz olarak sadece kendilerinin 3D heykeli üretilip teslim edilecektir.
6) 18 yaşından küçük katılımcılar ödül kazanmaları halinde velisi ile ödülünü teslim alabilir.
7) Katılımcılar kazandıkları ödülün nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez, satamaz veya hibe edemez.
8) Birden fazla cevap veren kullanıcılar yarışmayı kazanamaz.
9) Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
10) Marmara Forum yarışma kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.
11) Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
12) Kazandığı açıklanan yarışmacıların Marmara Forum Facebook veya Instagram sayfasına mesaj yolu ile ad-soyad ve iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Marmara Forum sorumlu değildir.
13) Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
14) Yarışmanın kazananları random.org aracılığıyla yapılacak çekilişle belirlenecektir. Bir katılımcı yalnızca bir ödül kazanabilir.
15) Kazananlar, 13.04.2018 tarihinde Marmara Forum Facebook ve Insatagram sayfaları üzerinden duyurulacaktır.
16) Kazananlar, hediyelerini Marmara Forum AVM’den teslim alacaklar
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...