Gönderen Konu: @kesiftutkunu-1 çifte, Barut Lara'da 1 hafta HD konseptinde konaklama (9.4.2018)  (Okunma sayısı 307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4139
Antalya Lara'da, Uluslararası alanda birçok kalite ödülüne sahip Barut Hotels zincir oteli, 5 Yıldızlı @barutlarahotel ‘de 1 çifte, 1 hafta boyunca Herşey Dahil konseptinde konaklama vereceğim. 💕
.
👍KATILIM ÇOK KOLAY
👉 @barutlarahotel ve @kesiftutkunu hesabımızı takip edin.
👉 Bu fotoğrafın altına istediğiniz kadar arkadaşınızı etiketleyin. (Her satıra sadece bir etiket ekleyin. Alt alta daha fazla etiket, daha çok şans demek.)
👉 Bu fotoğrafı da beğenmişsindir zaten 😀
🔥 Ekstra 10 çekiliş hakkı daha istersen (Mecbur değilsin, sadece istersen!): 1 kereye mahsus İnstagram Hikayelerine (Instagram Story) çekiliş postunun ekran görüntüsünü alıp, @kesiftutkunu etiketi yazarak paylaşabilirsin.
.
👤 09 Nisan Pazartesi gecesi 23:59'a kadar katılabilirsin. Kazananın videosunu, 10 Nisan 2018 Salı günü İnstagram hikayemizden yayınlayacağım.

Yarışmaya katılım 02 Nisan Pazartesi günü, çekiliş için post paylaşımı yapıldığında başlayıp, 09 Nisan Pazartesi günü 23:59’a kadar yapılabilecektir. Son katılım tarihinde belirtilen saatten sonra yapılan katılımlar, değerlendirme kapsamında olmayacaktır.

Yarışma @kesiftutkunu tarafından düzenlenmektedir. Yarışmayı Instagram düzenlemiyor ve desteklemiyor. Barut Hotels merkez ofisi veya Barut Lara Hotel’in bu yarışmayla hiçbir ilgisi yoktur. Bu sebeple yarışma ile ilgili Barut Hotels veya Instagram sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya “Gizli Hesaplar” da KATILABİLİR… Ancak gizli hesap katılımcıları, kampanya katılım şartlarının kontrollerinin yapılabilmesi için 08.04.2018 Pazar sabahından, hediyeyi kazananın duyurulacağı 09.04.2017 akşamına kadar ‘Gizli Hesap’ düğmesini kapatmalıdır. Hesapları belirtilen tarihlerde gizli olan katılımcılar, yarışmaya katılmamış sayılacaklardır. İnstagram hikayesinde 24 saat yarışma postunu paylaşıp ekstra 10 çekiliş hakkı daha almak isterseniz o zaman paylaşımı yapacağınız zaman da hesabınız gizli olmamalıdır, aksi halde @kesiftutkunu etiketlemeniz bize bildirim olarak gelmeyecektir.

Kazanan kişi, 10 Nisan Salı gün içinde duyurulacaktır. Çekiliş, internetteki wmaraci tarzı bir çekiliş aracı ile gerçekleştirilecektir ve çekiliş sonucu, @kesiftutkunu hesabının hikayeler bölümünden video ile duyurulacaktır.

Yarışmaya 18 yaşını dolduran herkes katılabilir. 18 yaşın altında katılım yapılması halinde, kazanılsa dahi geçersiz sayılacak, hediye için ikinci bir çekiliş yapılmak suretiyle başka bir talihli belirlenecektir.

Katılımcının Türkiye’de ikamet ediyor olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir. Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler veya düzenlemeler olması halinde, yarışmanın seyri değişebilir. Böyle bir sebep olması durumunda, düzenleyici kişiler sorumlu tutulamaz.

Yarışma kuralları linki; ayrıca @kesiftutkunu instagram profilinde yer almaktadır. Kampanya katılım şartlarının kısa bir özeti ise, çekiliş postunun hemen altındaki açıklamada bulunmaktadır.

Yarışmaya katılanlar, peşinen “yarışma katılım şartlarını” okuyup, kabul etmiş sayılırlar.

Yarışmayı kazanan için şartlar :

1 – Kazanılan hediye, Antalya’nın Lara bölgesinde yer alan Barut Hotels zincirinin bir oteli olan 5 Yıldızlı Barut Lara’da, 1 adet çift kişilik standart odada 1 hafta (7 Gece) boyunca konaklama şeklindedir. Otelin diğer müşterilerine sunduğu Herşey Dahil konseptine uygun konaklanacaktır.

2 – Yarışmayı kazanan kişi yanına istediği birini alarak, 15 Mayıs’a kadar kazandığı hediyeyi kullanmalıdır. Bu tarihe kadar kullanmaz ise, erteleme yapamaz ve hakkını kaybeder.

3 – 1 hafta kullanım vakti olmayanlar için, daha az süreli konaklama imkanı da sağlanabilir.

4 – Talihlinin uçak bileti almadan önce Barut Lara ile iletişime geçme esası vardır. Zira talihlinin tercih edeceği tarihlerde otelin müsaitlikleri baz alınacak olup, dolu olan tarihler için otel yönetimi tarafından alternatif tarihler sunulabilir.

5 – Katılımcının Türkiye’de ikamet ediyor olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Çekiliş sadece 1 hafta 1 Çift için konaklamayı kapsar, tesise gitmek için uçak bileti veya diğer ulaşım imkanları talihli tarafından karşılanacaktır.

6 – Kazanılan hediye başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez. Belirtilen prosedürlere uyulmaması ve konaklamanın belirtilen koşul-tarihlerde yapılmaması halinde, ileri bir tarihe erteleme yapılamayacağından, talihli sahip olduğu hakkını kaybedecektir.

7 – Yapılan rezervasyon ancak otelin onayı ile değiştirilebilir veya iptal edilebilir.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 15:34:03 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"