Gönderen Konu: A101İletisim-101 kişiye 90 TL hediye çeki (13.4.2018)  (Okunma sayısı 354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4139
Sayfamızı beğenen 1 MİLYON A101'liye teşekkür ederiz! 🎉🎊

1 MİLYON olmamızı 90 TL'lik 101 hediye çeki çekilişiyle kutluyoruz! 🎁

Çekilişe katılmak için:

1. Facebook A101İletişim sayfasını beğen!
2. Yoruma bir arkadaşını etiketle!
3. Yarışma görselini herkese açık profilinde paylaş!

6 - 13 Nisan 1 Milyon Takipçi Facebook Yarışması Katılım Koşulları
A101İletisim·6 Nisan 2018 Cuma
  1. Katılımcılar, yarışmaya 06.04.2018 - 13.04.2018 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını beğenip “A101 1 milyon takipçi” paylaşımına bir arkadaşlarını etiketleyip, gönderiyi kendi profillerinde herkese açık olacak şekilde paylaşarak katılabileceklerdir. Yarışmayı kazananlar, 1 milyon takipçi gönderisine yorum yapanlar arasından online kura yöntemiyle belirlenecektir. Online kura olarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kullanılacaktır.
2. Yarışma sonucunda 101 kişiye 90 TL hediye çeki verilecektir.
3. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül nakite çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
4. Ödül kazanan yarışmacılar, 13.04.2018 günü  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında duyurulacaktır.
5. Kazananlar hediye çeklerini, sonuçların duyurulmasınan itibaren 5(beş) gün içerisinde iletişim ve adres bilgilerini(e-mail, posta adresi vb) Facebook özel mesaj yolu ile tarafımıza eksiksiz ilettikleri tarihten itibaren sonraki bir hafta içerisinde adreslerine gönderilecektir.
6. Yarışmaya sadece A101 İletişim Facebook sayfasını beğenen 18 yaşından büyük gerçek kişiler katılabilir. Yarışmaya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde yaşayan 18 yaşından büyük herkes katılabilir.
7. Bu yarışmaya A101 Marketleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya katıldığının anlaşılması durumunda ödül kazanılsa dahi kişi, ödülünü almaya hak kazanamayacaktır.
8. A101 Marketleri bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödül dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
9. Her bir yarışmacı için katılım 1 (bir) defa ile sınırlıdır. Mükerrer katılımlarda sonraki katılımlar dikkate alınmayacaktır. Yarışma sonunda 101 kişi 90 TL hediye çeki kazanacaktır.
10. Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
11. Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile yarışmaya tekrarlı katılımı ve ödül kazanımı kural dışıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcı hiçbir uyarı yapılmadan diskalifiye edilir.
12. Bu yarışmanın Facebook ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sorumlu tutulamaz.
13. A101 Facebook Yarışması hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
14. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
15. İşbu Katılım Koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu katılım koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları uygulanmaksızın Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Katılım Koşulları’ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Merkez (Çağlayan Adliyesi) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
16. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
17. MUVAFAKATNAME: Katılımcılar, iş bu yarışmaya katılarak; Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Mevzuat, Elektronik Ticaretin düzenlenmesi hakkında düzenlemeler ile sair yasal mevzuat dairesinde, A101’ e verecekleri; Ad, Soyad, Email adresi, Telefon Numarası, İkamet adresi kayıtlarının, iş bu yarışma gereği gönderecekleri Karne resminin, email/sms/kısa mesaj ve sair yazışmalarının ve görüşme kayıtlarının, Katılımcıların vereceği sair bilgilerin A101 tarafından, daha iyi hizmet vermek, reklam tanıtım, ticari faaliyetler ve Pazarlama faaliyetlerinde kapsamında kullanılmasına, işlenmesine kayıt edilmesine, depolanmasına, değiştirilmesine, yeniden kaydedilmesine, saklanmasına, sınıflandırılmasına, gerektiğinde anonim hale getirilmesine Muvafakat ettiğini, yine aynı amaçlar ile vermiş olduğu bilgiler kapsamında SMS, email, sesli arama, Facebook/Instagram/Twitter vb Doğrudan Mesaj yada posta yolu ile yazılı şekilde kendisine ulaşılmasına, reklam, tanıtım Pazarlama faaliyetlerinden bulunulmasına Muvafakat etmiş Kabul edilecektir. Her bir katılımcı vermiş olduğu muvafakati dilediği zamanda, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki adreslerinden herhangi biri vasıtası ile ulaşarak, kısmen yada tamamı ile geri alabilir, iptal edebilir, A101 tarafından hangi bilgilerinin kayıt edildiğini, arşivlendiğini vb. sorabilir. Mevcut bilgileriniz ile ilgili olarak Yasal Mevzuat dairesinde Kişisel verilerin Korunması ve Kullanılması hususundaki politikalarımıza Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşabilirisiniz.
18.Yarışmaya katılanlar bu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve katılım koşullarına uyacaklarını, onayladıklarını kabul ve taahhüt ederler.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"