Gönderen Konu: @soobeturkiye-4 kişiye kombin hediye fb+ins (2.4.2018)  (Okunma sayısı 235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4139
#OkuBakayımSoobe Yarışma Zamanı! Her hafta düzenleyeceğimiz çekilişlerimizde hediyeniz Soobe’den! Yarışma detayları;
✔Yarışmacıların kombin fotoğrafını beğenmesi, yorumlarda katıldığını beyan ederek üç arkadaşını etiketlemesi ve #SoobeHaftanınKombini #OkuBakayımSoobe hashtag’leri ile fotoğrafı paylaşması, Soobe Türkiye hesaplarını sosyal medyada takip etmesi (Facebook, Instagram) bekleniyor. Yarışmaya katılan 4 kişi çekilişle fotoğraftaki kombinin sahibi oluyor 😊✔Ne kadar çok katılım o kadar çok şans😊 (tek paylaşımda üç arkadaş etiketinin olması gerekir) 30.03.2018– 02.04.2018 saat 24:00 arasında kazanan dört (4) yarışmacı 06.04.2018 tarihinde Soobe Türkiye SM hesaplarında duyurulacak.
 
#SoobeHaftanınKombini Özel Yarışma Koşulları: 30.03.2018
#OkuBakayımSoobe Haftanın Kombini Özel Yarışma Koşulları: 30.03.2018
o Soobe tarafından düzenlenen yarışma 30.03.2018– 02.04.2018 saat 24:00 arasında gerçekleşecektir.
o Yarışma çerçevesinde, yarışmacılar #OkuBakayım fotoğrafını beğenmesi, yorumlarda katıldığını beyan ederek üç arkadaşını etiketlemesi ve #SoobeHaftanınKombini #OkuBakayımSoobe hashtag’leri ile fotoğrafı paylaşması, Soobe Türkiye hesaplarını sosyal medyada takip etmesi (Facebook, Instagram) beklenmektedir.
o Katılımcılar arasından (4) dört kişiye, görseldeki kombin hediye edilecektir.
o Kazanan kullanıcılara hediyeleri kendilerinden istenilecek nüfus cüzdanı, adres/beden bilgileri vb. paylaşmaları durumunda gönderilecektir.
o Yarışma sonunda kazanan kişiler  üç gün içerisinde özel mesaj yoluyla adres ve iletişim bilgilerini paylaşmalıdır. Paylaşılan bilgilerde eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Soobe sorumlu değildir.
o Katılımcı Instagram ve Facebook Soobe Türkiye hesaplarımızı takibe almak zorundadır.
o Kazanan kişi Soobe tarafından çekilişle belirlenecektir.
o Kazananlar 06.04.2018 tarihinde Facebook ve Instagram sayfalarımızda duyurulacaktır.
o 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
o Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
o Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
o Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Soobe yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
o Yarışmaya katılan hesapların gerçek kişilere ait olması gerekmektedir.
o Belirtilen tarihten sonra paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.
o Aynı katılımcı, her seferinde farklı kişileri etiketlemek koşuluyla birden fazla katılım sağlayabilir fakat birden fazla hediye kazanamaz.
o Soobe markası yarışma dahilindeki tüm paylaşımları Sosyal Medya hesaplarında (Facebook, Twitter ve Instagram) ve basılı medyada kullanma hakkına sahiptir.
o Soobe bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
o Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Soobe, katılım koşullarının değişim hakkını saklı tutar.
o Bu kampanyanın Twitter, Facebook ve Instagram siteleri ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Twitter, Facebook ve Instagram siteleri sorumlu tutulamaz.
o Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"