Gönderen Konu: nescafe 1 nisan-1 temmuz  (Okunma sayısı 1777 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enavci

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5091
nescafe 1 nisan-1 temmuz
« : 19 Mart 2018, 21:30:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi  A.Ş.(Bundan böyle “Nestlé” olarak anılacaktır)’nin NESCAFÉ Gold markası tarafından Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi (“site”) üzerinden düzenledikleri NESCAFÉ Gold 2018 Ulusal Çekiliş kampanyası (“Kampanya”) 01.04.2018(Saat.00:01)-01.07.2018 (Saat.23:59) tarih ve saatleri arasında düzenlenmektedir. İşbu websitesi NESCAFÉ Gold promosyon kampanyasına katılıp kampanya ödüllerinden faydalanabilmeleri için hazırlanmıştır. Site’ye üyelik yoluyla çekilişsiz kurasız kazanılabilecek hediyeler Migros’tan 5.000 adet stok ile sınırlı olan ve tavsiye edilen perakende satış fiyatı 20 TL’lik Migros Money Puan’dır.

SMS ve websitesi kanalından yollanan şifreler, katılım yapılan cep telefonu numarası baz alınarak sayılacaktır. SMS ile Avea (markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. SMS ile başarılı/hatalı tüm katılımlar Avea ve Vodafone için KDV&ÖİV dahil 0,65TL’den, Turkcell için 0,85 TL’den katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Bu kampanya kapsamında kazanılan 5 çekiliş hakkı, aynı zamanda bu sitede çekilişsiz, anında kazanabileceğiniz Migros İNDİRİMİ hediyesi için kullanılabilecektir.

Tüketiciler bilgilerini eksiksiz girerek çekilişe katıldıklarında elde ettikleri “5 çekiliş hakkı” sonrasında,  tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında 31.12.2018 tarihine kadar geçerli ve 5.000 adet stok ile sınırlı 20 TL’lik İNDİRİM kazanacaklardır.

Tüketiciler 20 TL’lik Migros İNDİRİMİ hediyesini kazanabilmeleri için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya sayfasından kayıt olmalı ve ad, soyad, telefon ve e-posta adresi bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra oturum açmalıdırlar. Kayıt işlemi esnasında verilmiş olan bilgiler kampanyaya katılırken kullanılan bilgiler ile aynı olmalıdır. Bu bilgiler daha sonra değiştirilemeyeceğinden tüketicinin bu bilgileri dikkatle girmesi gerekmektedir.

Her üye sadece bir kez hediye Migros İNDİRİMİ kazanabilir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya sayfasına ilk kez kayıt olduktan sonra Üye Girişi yapıldığında sistem kullanıcı bilgilerini otomatik olarak hatırlayacağı için, sonraki şifre gönderimlerinde bilgilerini tekrar girmeden kampanyaya kolayca katılabilecekler.

Toplamda 5 çekiliş hakkı kazanıldığında, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde kullanıcının kampanya profil sayfasında 20TL Migros İNDİRİM kodu ekranında çıkacaktır.

Kazanılan 20 TL’lik Migros İNDİRİM kodu tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarının kasalarında Money Club kartlarını kasadan geçirerek veya Money Club kartında kayıtlı cep telefonunu kasiyere ileterek kullanılabilecektir. Bu promosyon diğer kampanya ve/veya promosyonlar ile birleştirilemez. Şifre tek kullanımlıktır. Her Money Club Kart sahibi sadece 1 defa yararlanabilir. Aynı hediyeyi ikinci kez kazanmak mümkün olmayacaktır.

20 TL indirim tek seferde kullanılabilecektir, bu tutar parçalı olarak farklı alışverişlerde bölünerek kullanılamayacaktır.

Mağazada satılan tüm ürünlerde yapılacak alışverişler için bu İNDİRİM kodu kullanılabilecektir.

Hediye puan koduna haiz bulunan müşteri, hediye puan tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını ödemekle yükümlüdür. Hediye puan ikramiyesi değiştirilemez, devredilemez veya nakit olarak karşılığı talep edilemez.

Hediye puanlar Sanal Mağaza alışverişlerinde geçerli değildir. İkramiye adedi 5.000 ile sınırlıdır. Katılımcılar Migros Sanal Kart alışveriş şartlarını da kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinden ve Nestlé Tüketici Danışma Hattı’ndan (444 31 60) öğrenebilirsiniz.

Katılımcıların paylaştıkları kişisel bilgiler Nestlé nezdinde ve Şirket tarafından sadece bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Kişisel verileriniz, ilgili mevzuata uygun ve  aşağıdaki Gizlilik Politikası kapsamda kaydedilecektir.

Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında (Detaylı Bilgi: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)  açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınıra tabii olmaksızın ve ancak kampanyadan faydalanmak için gerekli süre kadar saklanmasına kendi rızaları ile kabul etmişlerdir. Katılımcıların Nestlé’nin kampanyalarından faydalanmak amacıyla elektronik ticaret izni kapsamında onay vermeleri hali hariçtir. Bununla birlikte, Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi dijital kanalda da tüm altyapının oluşturulabilmesi ve Nestlé’ye aktarılabilmesi için Sesli Harfler Ajans - Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Tüketici İletişim Merkezi’ne gelen kampanya katılımı/hediye ile ilgili konularda TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş ile katılımcıların kişisel bilgileri paylaşılacak olup kampanyanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca, tüketici şikayetlerinin cevaplanabilmesi için en az 1 yıl süre ile saklanacak ve işlenecektir. Katılımcılar, sahip oldukları haklar ve ilgili üçüncü kişilerle irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.

Kullanıcı, üyelikten çıkmak istediği ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmesi halinde tuketici.hizmetleriLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.nestle.com adresine bir email göndererek hangi kampanyanın üyeliğinden ayrılmak istediğini belirterek kişisel verilerini sildirebilir. Kişisel veriler en geç kampanya sonunda silinecektir.

İstenilen bilgilerin kayıt esnasında doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanyaya katılım için sitedeki işlemler ücretsizdir.

Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Sihirlikule Bilgi Sistemleri Ltd., Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.

Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Nestlé Tüketici Danışma Hattı’na  telefon (444 31 60 - 0800 211 02 18) veya e-posta ile ulaşılabilir (tuketici.hizmetleriLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.nestle.com).

İşbu Kampanyaya katılmak katılım koşullarının kabul edildiği anlamına gelmektedir.

Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar,

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Kampanyaya katılan herkes, Kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.

Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir ve site kullanıcılarına tazminat ödemeyecektir.

Kampanya ile ilgili oluşabilecek her türlü ihtilaflı durumda Nestlé’nin sistem/sunucu kayıtlarının doğruluğu esas alınacaktır.

İşbu Kampanya nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarsa İstanbul (Çağlayan) Merkez Adliyeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bu kampanya Nestlé tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye Nestlé Tüketici Hattı (444 31 60) ve (0800 211 02 18) ulaşabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2018, 11:34:48 Gönderen: enavci »

Çevrimdışı gürünlü

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 114
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2018, 22:32:52 »
Nescafe coştu bakalım

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4089
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2018, 12:31:19 »
Geçen yıl bir barmen yada baristaya gitmişti sanırım, hatta forumdan bir arkadaşın arkadaşıydı kazanan. sahibinden.com araç satış ilan linki bile paylaşılmıştı forumda :D

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

113.259 katılım olmuş geçen yıl, çekilişten kazanamıyorum diyen. bütçesi olmayan kasmasın arkadaşlar. bu yıl 200.000 hatta 300.000 i de görürüz .
« Son Düzenleme: 20 Mart 2018, 12:37:27 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4089
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2018, 12:35:50 »
Bak böyle deyip konuyu da köpürteyim, hayal kurun (fakirler) :D paraaliağaoğlu

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4566
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2018, 15:19:04 »
3 in 1  anında kazan da cinemaximum kodu tükendi
ben bugün 2 hesaptan mc burger menü aldım aslında
en cazip hediye bu...allegria kahve de veriliyor menüyle,
« Son Düzenleme: 20 Mart 2018, 15:20:39 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı focaserkan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1440
 • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2018, 15:34:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Geçen yıl bir barmen yada baristaya gitmişti sanırım, hatta forumdan bir arkadaşın arkadaşıydı kazanan. sahibinden.com araç satış ilan linki bile paylaşılmıştı forumda :D

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

113.259 katılım olmuş geçen yıl, çekilişten kazanamıyorum diyen. bütçesi olmayan kasmasın arkadaşlar. bu yıl 200.000 hatta 300.000 i de görürüz .


benim arkadaşıma çıkmıştı sattı ev aldı üstüne 1 araba daha aldı

her şey nasip kısmet

Çevrimdışı kyigit

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2018
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2018, 21:25:03 »
daha yeni kahve stoğu yaptım hay allah

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4089
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2018, 23:38:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
daha yeni kahve stoğu yaptım hay allah

Üzülecek bir şey yok bence,  alırsınız 100-200 gr tek şişe,  katılırsınız. 200.000 - 300.000 katılım garanti bence. Marketing ekibi de iyice idmanlı ,  bahar ve yazın ne reklam döndürecekler ne reklam. Üniversiteli vize final zamanı,  öğrenciler de bu çekilişe fena asılırlar. Zaten doğrudüzgün çekiliş bütçeleri yok artık. Meydan Unilever Algida ve Nestle ye kaldı.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı conibravo

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 49
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2018, 20:20:25 »
10'lu nescafe paketlerinden almıştım 2 adet ama kodun nereden çıkacağını çözemedim bilen varsa yazabilir mi?

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4089
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #9 : 25 Mart 2018, 21:12:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
10'lu nescafe paketlerinden almıştım 2 adet ama kodun nereden çıkacağını çözemedim bilen varsa yazabilir mi?
promosyon görselli ürün arayınız. Bir de sanırım kampanyaları karıştırdınız. Bu 100 gr - 200 gr cam kavanoz ve eko paketlerde oluyor diye biliyorum.

O tarz 10 lu paketler nescafe 3ü 1 arada , 2si 1 arada çekilişi. Ayrı çekiliş, onda 11 tane bmw 1.18 veriyorlar
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı conibravo

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 49
Ynt: nescafe 1 nisan-1 temmuz
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2018, 07:31:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
10'lu nescafe paketlerinden almıştım 2 adet ama kodun nereden çıkacağını çözemedim bilen varsa yazabilir mi?
promosyon görselli ürün arayınız. Bir de sanırım kampanyaları karıştırdınız. Bu 100 gr - 200 gr cam kavanoz ve eko paketlerde oluyor diye biliyorum.

O tarz 10 lu paketler nescafe 3ü 1 arada , 2si 1 arada çekilişi. Ayrı çekiliş, onda 11 tane bmw 1.18 veriyorlar

Evet kampanyayı karıştırmışım; nescafeyi görünce aynı kampanya sandım.

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 13248
Nescafe MyCafe (01.07.2018)
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2018, 12:08:55 »
Kampanya Koşulları
Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından MPİ’nin 30.10.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02/E.4634 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 01.04.2018(Saat.00:01)-01.07.2018 (Saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde promosyonlu Nescafé Gold ürünlerinin (Nescafé Gold 100g Ekopaket ve Nescafé Gold Kavanoz 100g için 1, Nescafé Gold 200 g Ekopaket ve Nescafé Gold Kavanoz 200g için 2 çekiliş hakkı) herhangi birinden satın alan tüketiciler, ürün ambalajı içerisinde yer alan özgün katılım şifresini ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj göndererek veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet adresindeki forma şifre, ad, soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz girerek çekilişe katılacaklardır. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ve internet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell* ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’dan yapılan katılımlar ücretsizdir. Çekilişte 1 kişi Mercedes C180 Cabriolet AMG 2018 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış fiyatı 310.000,01 TL), 11 kişi iPhone 8 64 GB Cep Telefonu (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 4.199,62 TL), 111 kişi Nescafé Gold Kahve Makinesi (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 479,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularındaki İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 06.07.2018 saat 11.00’da Levent Mah. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler Sitesi A3/8 Blok No:40 Beşiktaş/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 12.07.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizm. Tic. Ltd.Şti. (“ U2”) sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.  Asil talihliler 27.07.2018, yedek talihliler 11.08.2018 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nun* Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresine şahsen başvurmadıkları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmedikleri takdirde ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bu çekilişe Nestlé, U2 ve Mobil Eğlence Telekomünikasyon Filmcilik Reklamcılık Turizm Yayın. San. Ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Katılımcıların kişisel verileri, ilgili mevzuata uygun ve  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ daki kapsamda kampanya süresince kaydedilecek ve ilgili iş ortakları ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılarak katılımcılar kişisel verilerinin işlenmesini kabul etmelidirler. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden ve Nestlé Tüketici Danışma Hattı’ndan (08002110218) öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Turkcell SMS birim fiyatı 08.01.2018 tarihi itibariyle KDV ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak güncellenmiştir.

**U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin adresi 22.01.2018 tarihi itibariyle Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul olarak değişmiştir.

*** İkramiye görselleri temsilidir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 13248
Ynt: Nescafe MyCafe (01.07.2018)
« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2018, 12:10:54 »
Kampanya Koşulları
Nestlé Türkiye Gıda Sanayi  A.Ş.(Bundan böyle “Nestlé” olarak anılacaktır)’nin NESCAFÉ Gold markası tarafından Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi (“site”) üzerinden düzenledikleri NESCAFÉ Gold 2018 Ulusal Çekiliş kampanyası (“Kampanya”) 01.04.2018(Saat.00:01)-01.07.2018 (Saat.23:59) tarih ve saatleri arasında düzenlenmektedir. İşbu websitesi NESCAFÉ Gold promosyon kampanyasına katılıp kampanya ödüllerinden faydalanabilmeleri için hazırlanmıştır. Site’ye üyelik yoluyla çekilişsiz kurasız kazanılabilecek hediyeler Migros’tan 5.000 adet stok ile sınırlı olan ve tavsiye edilen perakende satış fiyatı 20 TL’lik Migros Money Puan’dır.

SMS ve websitesi kanalından yollanan şifreler, katılım yapılan cep telefonu numarası baz alınarak sayılacaktır. SMS ile Avea (markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. SMS ile başarılı/hatalı tüm katılımlar Avea ve Vodafone için KDV&ÖİV dahil 0,65TL’den, Turkcell için 0,85 TL’den katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Bu kampanya kapsamında kazanılan 5 çekiliş hakkı, aynı zamanda bu sitede çekilişsiz, anında kazanabileceğiniz Migros İNDİRİMİ hediyesi için kullanılabilecektir.

Tüketiciler bilgilerini eksiksiz girerek çekilişe katıldıklarında elde ettikleri “5 çekiliş hakkı” sonrasında,  tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında 31.12.2018 tarihine kadar geçerli ve 5.000 adet stok ile sınırlı 20 TL’lik İNDİRİM kazanacaklardır.

Tüketiciler 20 TL’lik Migros İNDİRİMİ hediyesini kazanabilmeleri için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya sayfasından kayıt olmalı ve ad, soyad, telefon ve e-posta adresi bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra oturum açmalıdırlar. Kayıt işlemi esnasında verilmiş olan bilgiler kampanyaya katılırken kullanılan bilgiler ile aynı olmalıdır. Bu bilgiler daha sonra değiştirilemeyeceğinden tüketicinin bu bilgileri dikkatle girmesi gerekmektedir.

Her üye sadece bir kez hediye Migros İNDİRİMİ kazanabilir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya sayfasına ilk kez kayıt olduktan sonra Üye Girişi yapıldığında sistem kullanıcı bilgilerini otomatik olarak hatırlayacağı için, sonraki şifre gönderimlerinde bilgilerini tekrar girmeden kampanyaya kolayca katılabilecekler.

Toplamda 5 çekiliş hakkı kazanıldığında, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde kullanıcının kampanya profil sayfasında 20TL Migros İNDİRİM kodu ekranında çıkacaktır.

Kazanılan 20 TL’lik Migros İNDİRİM kodu tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarının kasalarında Money Club kartlarını kasadan geçirerek veya Money Club kartında kayıtlı cep telefonunu kasiyere ileterek kullanılabilecektir. Bu promosyon diğer kampanya ve/veya promosyonlar ile birleştirilemez. Şifre tek kullanımlıktır. Her Money Club Kart sahibi sadece 1 defa yararlanabilir. Aynı hediyeyi ikinci kez kazanmak mümkün olmayacaktır.

20 TL indirim tek seferde kullanılabilecektir, bu tutar parçalı olarak farklı alışverişlerde bölünerek kullanılamayacaktır.

Mağazada satılan tüm ürünlerde yapılacak alışverişler için bu İNDİRİM kodu kullanılabilecektir.

Hediye puan koduna haiz bulunan müşteri, hediye puan tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını ödemekle yükümlüdür. Hediye puan ikramiyesi değiştirilemez, devredilemez veya nakit olarak karşılığı talep edilemez.

Hediye puanlar Sanal Mağaza alışverişlerinde geçerli değildir. İkramiye adedi 5.000 ile sınırlıdır. Katılımcılar Migros Sanal Kart alışveriş şartlarını da kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinden ve Nestlé Tüketici Danışma Hattı’ndan (444 31 60) öğrenebilirsiniz.

Katılımcıların paylaştıkları kişisel bilgiler Nestlé nezdinde ve Şirket tarafından sadece bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Kişisel verileriniz, ilgili mevzuata uygun ve  aşağıdaki Gizlilik Politikası kapsamda kaydedilecektir.

Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında (Detaylı Bilgi: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)  açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınıra tabii olmaksızın ve ancak kampanyadan faydalanmak için gerekli süre kadar saklanmasına kendi rızaları ile kabul etmişlerdir. Katılımcıların Nestlé’nin kampanyalarından faydalanmak amacıyla elektronik ticaret izni kapsamında onay vermeleri hali hariçtir. Bununla birlikte, Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi dijital kanalda da tüm altyapının oluşturulabilmesi ve Nestlé’ye aktarılabilmesi için Sesli Harfler Ajans - Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Tüketici İletişim Merkezi’ne gelen kampanya katılımı/hediye ile ilgili konularda TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş ile katılımcıların kişisel bilgileri paylaşılacak olup kampanyanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca, tüketici şikayetlerinin cevaplanabilmesi için en az 1 yıl süre ile saklanacak ve işlenecektir. Katılımcılar, sahip oldukları haklar ve ilgili üçüncü kişilerle irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.

Kullanıcı, üyelikten çıkmak istediği ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmesi halinde tuketici.hizmetleriLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.nestle.com adresine bir email göndererek hangi kampanyanın üyeliğinden ayrılmak istediğini belirterek kişisel verilerini sildirebilir. Kişisel veriler en geç kampanya sonunda silinecektir.

İstenilen bilgilerin kayıt esnasında doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanyaya katılım için sitedeki işlemler ücretsizdir.

Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Sihirlikule Bilgi Sistemleri Ltd., Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.

Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Nestlé Tüketici Danışma Hattı’na  telefon (444 31 60 - 0800 211 02 18) veya e-posta ile ulaşılabilir (tuketici.hizmetleriLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.nestle.com).

İşbu Kampanyaya katılmak katılım koşullarının kabul edildiği anlamına gelmektedir.

Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar,

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Kampanyaya katılan herkes, Kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.

Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir ve site kullanıcılarına tazminat ödemeyecektir.

Kampanya ile ilgili oluşabilecek her türlü ihtilaflı durumda Nestlé’nin sistem/sunucu kayıtlarının doğruluğu esas alınacaktır.

İşbu Kampanya nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarsa İstanbul (Çağlayan) Merkez Adliyeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bu kampanya Nestlé tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye Nestlé Tüketici Hattı (444 31 60) ve (0800 211 02 18) ulaşabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin