Gönderen Konu: Ülker'li Mutlu Anlar  (Okunma sayısı 19721 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinless

• Usta Kampanyacı
  • Egolarıma sponsor ol.
Ülker'li Mutlu Anlar
« : 18 Ocak 2010, 14:44:18 »

Katılım Koşulları

· " Ülker'li Mutlu Anlar Fotoğraf Yarışması" isimli yarışma apps.facebook.com/kampanyalar adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olup 18/01/2010 tarihinde başlayıp 15/02/2010 tarihinde, saat 18:00'de sona erecektir.

· Üyelik, yarışmaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

· Yarışma süresince, katılımcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesi üzerindeki hayran sayfasına Ad, Soyad, İl, Telefon ve diğer üyelik bilgileri ile ücretsiz üye olup, Ülker ile yaşanan mutlu bir anı görüntüleyen kendi fotoğraflarını yükleyeceklerdir. Yüklenen fotoğraflar, sitede yayında olacak ve bu siteye üye olan Facebook kullanıcıları tarafından oy verilmesi suretiyle beğeni alacaktır. Bir katılımcı, siteye istediği kadar farklı fotoğraf yükleyebilir.

· Yarışmada en fazla puan alan ilk 4 fotoğraf sahibi katılımcı ve kazanan 4 ayrı fotoğrafa en fazla oy ile destek veren 1.kişilerden oluşan 4 kişi, 1’er (birer) adet Sony Fotoğraf Makinası ödülü kazanacaktır (toplam 8 kişi).

· Yarışmada en fazla puan alan ilk 4’den sonraki 15 fotoğraf sahibi katılımcı ve kazanan 15 ayrı fotoğrafa en fazla oy ile destek veren 1.kişilerden oluşan 15 kişi, 1’er (birer) adet Ülker’den hediye kutusu ödülü kazanacaktır (toplam 30 kişi).

· Her oy 1 puan değerindedir. Fotoğrafların puan kazanımı aşağıdaki 2 şekilde olacaktır;
1. Site kullanıcıları, fotoğraflara oy verebilir. Bir kullanıcı her bir farklı fotoğraf için günde 1 puan değerinde 1 oy verebilir, her gün istediği kadar farklı fotoğrafa oy verebilir, ancak kendi fotoğrafına oy veremez.
2. Site kullanıcıları, fotoğrafa oy vermesi için arkadaşlarını davet edebilir. Her başarılı davet (kabul edilen davet) için daveti yapılan fotoğraf 1 puan kazanır.
3. Ayrıca fotoğraflar aşağıdaki alt koşullara göre de ilave hediye puan kazanacaktır;
Fotoğtaf; ilk oyunu aldığında 5, ilk 10 oy aldığında 10, ilk 50 oy aldığında 20, ilk 100 tekil kişi tarafından görüntülenmiş ise 5, ilk 500 tekil kişi tarafından görüntülenmiş ise 10, ilk 1000 tekil kişi tarafından görüntülenmiş ise 20, ilk 10 farklı kişi tarafından yorum aldığında 5, ilk 20 farklı kişi tarafından yorum aldığında 10, ilk 50 farklı kişi tarafından yorum aldığında 20 hediye puan kazanacaktır (belirtilen rakamlardan sonraki işlemler hediye puan kazandırmayacaktır)

· Katılımcılar tarafından yüklenen fotoğraflar, teknik yetkililer tarafından incelenerek, “Ülker’li Mutlu Anlar” konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun fotoğraflar yayına alınacaktır.

· Bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz. Ödül kazananlar sitede ilan edilecektir.

· Ödül kazananlar sitede ilan edilecektir. Kazanalara, üyelik kayıtlarında belirtmiş oldukları e-posta adreslerine e-posta gönderilerek, telefon numaralarından aranarak bildirim yapılacaktır ve adres bilgileri istenilecektir. İlanı takiben 1 hafta içerisinde kendisine ulaşılamayan ve gelecek bilgi talebi e-postasını bilgileri ile yanıtlamayanların ödül hakkı elenir.

· Ödüller, bilgileri alınanarak ödül hakkı kesinleşen kazananların adreslerine, kargo yolu ile ücretsiz gönderilecektir.

· Ödül kazanabilmek için katılımcının, Facebook kullanıcısı olması ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasına kayıt olması gerekmektedir.

· Yarışmacıların kazanmaları durumunda, gerçek profil bilgileri ve kendilerine ait bir fotoğraf ile yarışmaya katılmış olması, oy verenlerin ise gerçek bir e-posta adresiyle ve isim, soy isim, telefon numarası bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcıların fotoğraf yükleme ve beğeni işlemleri yarışmaya dahil edilmez.

· Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Yıldız Holding ve bağlı şirketleri ve PromoQube sorumlu tutulamaz.

· Yıldız Holding ve bağlı şirketleri, PromoQube, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

· Yıldız Holding ve bağlı şirketleri, PromoQube, yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı ya da haksız yollardan puan kazandığı tespit edilen yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

· Katılımcı, siteye gönderdiği fotoğrafın kendisine ve/veya izin almış olduğu kişilere ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir fotoğraf, bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, sözkonusu fotoğrafı yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir fotoğraf ile başvuran katılımcı, ödül kazansa dahi ödülü verilmez.

· Yarışmacılar, yarışmaya katılacakları fotoğrafın üzerindeki işleme, çoğaltma, yayma, temsil, kiralama, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, yeniden yayınlanmak suretiyle umuma iletim ve diğer tüm mali haklarını herhangi bir zaman, yer, sayı ve format sınırlaması olmaksızın bedelsiz olarak, yarışmaya katılım anında anında Yıldız Holding ve bağlı şirketlerine devretmiş kabul edilir.

· Yarışma kapsamında, site yayında olan fotoğrafların, Facebook kullanıcıları tarafından diğer kullanıcılar ile paylaşılmasından ve her türlü iletim şekli ile başka kişilere ve kanallara iletilmesinden Yıldız Holding ve bağlı şirketleri, PromoQube süre sınırı olmaksızın sorumlu tutulamaz.

· 18 yaşından küçükler, Öncü İletişim Pazarlama Yapım Ve Tic. A.Ş., PromoQube ve Deniz Ajans çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

· Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

· Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir.

· Yıldız Holding ve bağlı şirketleri, bu yarışmaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkını saklı tutar.

· Bu yarışma, Yıldız Holding ve bağlı şirketi olan Öncü İletişim Pazarlama Yapım ve Tic. A.Ş. adına Deniz Ajans tarafından, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.

· Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Not:

Geçen gün yarışma hakkında soru sorduğumda verilen cevap;

Yukardaki kurala istinaden sorduğum soruya verilen cevap;

Selam;

Yarışmacılar gerçek kimlikleri ile katılıyor. Ancak yarışmacıların illa kendi fotograflarını yuklemeleri gerekmiyor.

Bir kişi çocugunun, kardeşinin veya bir yakınının fotografını yukleyip katılabilir.

Önemli olan nokta kazandıkları durumda bu katıldıkları fotografı kendilerinin çektigini kanıtlamalarıdır.

Sevgiler.

bu yüzden kendinizin çekmediği fotoğraf ile katılmayın kazanırsanız sonra üzülmeyin :)
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2010, 22:00:28 Gönderen: sinless »
Pexu tart Prod.

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
Ynt: Ülker'li Mutlu Anlar
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2010, 14:49:21 »
ayy fotograf makınası nasılda ıstıyorum aslında tsk paylasım ıcın
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2010, 14:56:54 »
hiç bişey anlamadım resm mi yükliyecez :Dkatılımcı olmak için
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı presence

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2010, 15:00:31 »
her türlü destek olunur :)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2010, 15:13:08 »
yayınladım bır resım bakalım once onaylanıcakmıs ama nasıl oy verılecek onu anlamadım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2010, 15:13:41 »
kendi resmimiz olması gerekiyormuş

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2010, 15:18:22 »
oy verme işini bend eanlayamadım .fakat ilk oyu verenler kazancakmış onu anladım ..

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #7 : 18 Ocak 2010, 15:19:52 »
yıgenlerımı koydum ama bakalım kabul edıceklermı  ;D

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2010, 15:20:50 »
maksimum 0 fotoğraf yükleyebilirsiniz diyor hep...

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2010, 15:23:00 »
bu ne ya..yarışma değil sanki  ne biçim kurallar öyle...anlayanınız var mı allah aşkına???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin