Gönderen Konu: ATG AVM Atgspor Puzzle Kampanyası Jack Wolfskin & SPX Hediyesi  (Okunma sayısı 237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1189
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1. Kampanya ATG AVM Instagram sayfası üzerinden 19-22 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
2. Yarışmaya katılmak için ATG AVM  Instagram sayfasını takip etmek zorunludur.
3. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde değerlendirmeye alınamayacaktır.
4. Katılımcıların, ATG AVM  Instagram sayfasında yayınlanan atgspor Puzzle gönderisinin, altındaki yorum bölümüne #atgspor hashtag’i kullanarak iki arkadaşlarını etiketlemek koşuluyla yorum yazmaları gerekmektedir.
5. Yarışma 22 Şubat Perşembe günü saat 21:00’ da sona erecektir. Belirtilen tarih ve saat sonrası paylaşımlar kabul edilmeyecektir. Kazananlar 23 Şubat Cuma günü en geç saat 18:00’da Facebook ve Instagram sayfası üzerinden açıklanacaktır.
6. Random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile belirlenecek 2 kişiye,  Kadın Bere, Erkek Bere, Çocuk Bere ve Baf (kar maskesi) verilecektir.
7. Kazanan takipçilerimiz, 23-26 Şubat tarihleri arasında iletişim bilgilerini ATG AVM danışma ile paylaşacaktır.
8. Toplamda 2 adet hediye verilecektir.
9. Kazanan kişiler Facebook ve Instagram sayfasından duyurulacaktır.
10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
11. Facebook ve Instagram bu yarışmayı yönetmemekte ve herhangi bir maddi destekte / çıkarda bulunmamaktadır.
12. Yarışmaya aynı kişinin farklı isimlerle birden fazla katılımının tespiti halinde, kampanya katılımı sonlandırılacaktır.
13. Kampayaya katılımda birden fazla yorum yapmış olmak şansı arttırmaz. Birden fazla yapılan yorumlar tek katılım hakkı olarak değerlendirilir.
14. Yarışmayı kazananlar, isim ve paylaşım bilgileriyle ATG AVM Facebook ve Instagram sayfasında açıklanacaktır. Talihliler iletişim bilgilerini özel mesaj yolu ile ilettikten sonra hediyelerini danışmadan kimliklerini ibraz ederek alabileceklerdir. Aksi halde, kazananlar hediyeleri hak edemezler.
15. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
16.Yarışma sonunda kazanan kişiler ile Instagram ve Facebook üzerinden “Direkt Mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan ATG AVM sorumlu değildir.
17.Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. ATG AVM katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
18. ATG AVM, “Puzzle Kampanyası”’nın, kullanıcılarına önceden bildirmeden kullanım koşullarını değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
19. Bu kampanyaya katılarak, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bir teşebbüste bulunmayacağınızı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.
20. ATG AVM, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
21. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar yarışmayı kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
22. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran ATG AVM tarafından yapılacaktır. ATG AVM bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
23. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
24.Kampanyaya Ankara ili dışından katılım sağlanamaz.
25.Bu kampanya ile ilgili her türlü sorumluluk ATG AVM’ye aittir