Gönderen Konu: MallofİstanbulAVM:HERKESE hafta içi 1bilet alınca 1bilet bedava veren paylaşım  (Okunma sayısı 197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

mallof_istanbul

Mall of İstanbul Cinetech’te 1 bilet alana 1 bilet hediye! 🎁
Sen de sevdiğini etiketleyerek favori aşk filminizi yorum olarak paylaş, hediye sinema biletini kap! Hesabımızı takip etmeyi unutma!
Katılım koşullarına bio'daki linkten ve Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin.
Kampanya 9 Şubat saat 18.30 ile 12 Şubat saat 23.59 arasında gerçekleştirilecek.
Katılım koşullarını karşılayan bütün kullanıcılar, 14 Şubat tarihinden itibaren Şubat ayı boyunca hafta içi seanslarında kampanyadan yararlanabilecek.

1. “Sevgililer Günü Sinema Kampanyası” 9 Şubat 2018 Saat 18.45 ile 12 Şubat 2018 saat 23.59 arasında gerçekleşecektir.
2. İlgili tarihler arasında “Sevgililer Günü Sinema Kampanyası” Instagram görseline seçtikleri film ile beraber bir kişiyi etiketleyen ve Mall of İstanbul Instagram hesabını takip eden kullanıcılar kampanyadan faydalanabilirler.
3. Katılım koşullarına karşılayan tüm katılımcılar, 14 Şubat 2018 tarihinden itibaren 2018 yılı Şubat ayı boyunca Mall of İstanbul Cinetech’te hafta için seanslarına bir bilet almaları halinde aynı filmin aynı seansına bir bilet hediye kazanacaktır.
4. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamamaktadır.
5. Kazanılan katılım hakkı başka birine devredilemez, ertelenemez, nakite çevrilemez.
6. Kullanıcıların gizlilik ayarlarından ötürü kaynaklanan içerik görüntüleme sorunlarından Mall of İstanbul sorumlu değildir.
7. Profillerde tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanyaya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Mall of İstanbul, katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
8. Kampanya sonucunda hak kazananlar, isminin Mall of İstanbul’un sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
9. Mall of İstanbul, önceden haber vermeksizin kampanyayı durdurma, değiştirme ve hediyeyi değiştirme hakkını saklı tutar.
10. Kampanyaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
11. Mall of İstanbul çalışanları ve çalışanların birinci derece yakınları kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanılan haktan faydalanamaz.
12. Kampanyaya sadece Türkiye’den yapılacak katılımlar dikkate alınacaktır.
13. Kampanya, katılım koşullarını sağlayan kişilerin Mall of İstanbul Cinetech gişelerinden aldıkları biletlerde geçerlidir.