Gönderen Konu: Kamil Koç: Üniversite öğrencilerine bedava gidiş-dönüş otobüs bileti-BURS  (Okunma sayısı 3195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9693
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Kâmil Koç’tan Türkiye’de bir ilk. Memleketinden uzakta okuyan
üniversite öğrencilerine özel “Bumerang Seyahat Bursu” projesi
ile yepyeni bir dönem başlıyor. Sen de “Kâmil Koç Bumerang
Seyahat Bursu”na başvur memleket hasretin sona ersin.

-Kâmil Koç Bumerang Seyahat Bursu, üniversite öğrencilerine ücretsiz şehirlerarası yolculuk yapma imkânı sağlayan bir burs projesidir. Bursiyerin seçeceği güzergâha özel olarak, 1 öğrenim dönemi boyunca geçerli gidiş-dönüş 12 kez seyahat etme hakkı tanır. 2018 yılı için aylık 2 seyahatte geçerli olmak üzere toplamda 8 ücretsiz seyahat hakkı verilecektir.

--İlk yıl için burs kapsamında yer alan üniversitelerin lisans ve önlisans (hazırlık öğrencileri dâhil) programlarında okuyan öğrenciler burs başvurusunda bulunabilir.

-Burs başvurularını 01-20 Şubat tarihleri arasında Kâmil Koç’un masaüstü web sitesi (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinden yapabilirsiniz.

-www.kamilkoc.com.tr adresinde yer alan Kâmil Koç Bumerang Seyahat Bursu sayfasındaki başvuru formunu eksiksiz doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

-Burs başvurularının başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından 15 gün içinde açıklanması beklenmektedir. Burs alma hakkı kazanan öğrenciler Kâmil Koç tarafından mail veya telefon ile bilgilendirilecektir.

-Kâmil Koç Bumerang Seyahat Bursu başvurularını özel olarak belirlenmiş burs komitesi seçer. Komite ön elemeden geçen adaylarla iletişime geçerek gerekli evrakları talep eder. Gerekli evraklar incelendikten sonra burs almaya hak kazanan isimler belirlenir.

-Burs miktarı bursiyerin belirlediği güzergâha göre değişkenlik gösterir. Miktar, o güzergâhın gidiş-dönüş toplam 12 seyahatini kapsayacak şekilde belirlenir. 2018 yılı için aylık 2 seyahatte geçerli olmak üzere toplamda 8 ücretsiz seyahat hakkı verilecektir.

-Bursun kullanılabilmesi için bursiyerin Kâmil Koç Bumerang üyeliğinin olması, üye değilse Kâmil Koç Bumerang üyesi olması gerekmektedir. Burs tutarları Bumerang hesabına her ay otomatik olarak Bumerang puanı olarak yüklenecek olup bursiyer yüklenecek olan puanlarla ücretsiz bilet alabilecektir.

-DEVAMI LİNKTE :)