Gönderen Konu: Biletin Bilyoner'de Eğlence Winterfest'te! (22.12.2017)  (Okunma sayısı 597 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14006
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 05.12.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.6303 sayılı izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 08.12.2017 (saat 00:01) – 22.12.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde ücretsiz Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak Milli Piyango bileti satın alan Bilyoner.com üyelerine kampanya boyunca yaptığı toplam harcamanın her 15,00 TL si için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Yapılacak çekiliş sonucunda; 5 Adet 1.904,00 TL değerinde ÇİFT KİŞİLİK KONAKLAMALI ULUDAĞ WINTERFEST SEYAHATİ (11-15 Şubat 2018 tarihleri arasında 5 gün 4 gece; Bursa Uludağ'da 4 yıldızlı otelde tam pansiyon konaklama, Seyahat ikramiyesi talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat otelde başlar ve biter. Otele kadar ulaşım talihlilere aittir. Seyahat talihliyle beraber 2 kişiliktir.) verilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Kampanya bitiş tarihinde bilyoner.com üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Üyeler aldıkları biletleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresindeki hesaplarından sorgulayabilir, aldıkları biletlerin e-posta adreslerine ücretsiz olarak gönderilmesini isteyebilirler. Ayrıca üyeler talepte bulunurlar ise satın aldıkları her biletin bilgisi cep telefonlarına sms olarak gönderilebilir, söz konusu sms ücretleri operatörlerin standart tarifesi üzerinden kullanıcıların cep telefonu faturasına yansıtılır.

Çekilemeyen tutar ile satın alınan Milli Piyango biletleri kampanyaya dahildir.

Spor Toto kuponu ve İddaa için yapılan harcamalar, kampanyaya dahil değildir.

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş çalışanları, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları 04/01/2018 tarihinde Fanatik gazetesinde ilan edilecektir. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.

Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.