Gönderen Konu: LG Türkiye: 8-31 Aralık-G6 alan herkese 300TL Boyner, D&R ve Migros indirim çeki  (Okunma sayısı 397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
Kış eğlencesi #LGG6 ile geliyor!! 8-31 Aralık tarihleri arasında G6 alan herkese Boyner, D&R ve Migros indirim çekiKATILIM KOŞULLARI

 

·        Kampanya tarihleri arasında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından G6 satın alıp  8 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kayıt yaptıran kullanıcılar için geçerlidir.

 

·        31 Aralık 2017 tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine kayıt  yaptırmayan kullanıcılar Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından beliritilen tarihler arasında ürünü satın alsalarda dahi, 300TL hediye çeki gönderilmeyecektir.

 

·        Kazanılan hediye çeki`nin size ulaştırılması için sisteme; Ad Soyad, Telefon Numarası, Adres, İlçe, Şehir, Posta Kodu, e-Posta adresi, ürün IMEI numarası ve fatura kopyası girilmesi zorunludur.

 

·        Sisteme giriş yapılan isim ve faturada bulunan isim aynı olmak zorundadır. Sisteme giriş yapılan isim ve fatura da beliritilen isim farklı olduğu takdirde hediye çeki kesinlikle gönderilmeyecektir.

 

·        Sisteme giriş yapılan kişisel bilgiler daha sonra değiştirelemez.

 

·        Hediye Çeki kampanya koşullarını kabul edip onaylayan katılımcılara gönderilecektir.

 

·        Kazanılan hediye çeki değiştirilemez,iade edilemez veya nakite dönüştürülemez.

 

·        Hediye çeki almaya hak kazanan kullanıcıların hediye çekleri sisteme giriş yapıldıktan sonra üç hafta içerisinde adreslerine kargolanacaktır.

 

·        Yarışmada kazanılan hediye çekinin  “iadesi” yada değişimi mümkün değildir.

 

·        Kazanılan hediye çeki “ürün iadesi” talebi yapıldığı takdirde LG Electronics Türkiye A.Ş adına geri gönderilmek zorundadır.