Gönderen Konu: Akbank Direkt - Axess Mobil Uygulama Kampanyası  (Okunma sayısı 798 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kabran

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 23
Akbank Direkt - Axess Mobil Uygulama Kampanyası
« : 07 Aralık 2017, 09:36:32 »
Kampanya tarihleri arasında Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, bireysel sekmesini tıklayarak, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri ile Axess Mobil uygulamalarını ücretsiz indirip, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri de çekilişe dahil edilecektir. Kampanyaya katılım Akbank Direkt Mobil’den 1,
Axsess Mobil’den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 05.12.2017 tarih ve 24951361-255.01.02- E.6305 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 07.12.2017 (saat 00:01) – 31.12.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde  Mobil bankacılığının kullanılmasının  teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan; Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, bireysel sekmesini tıklayarak, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri ile Axess Mobil uygulamalarını ücretsiz indirip, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri de çekilişe dahil edilecektir. Kampanyaya katılım Akbank Direkt Mobil’den 1,
Axsess Mobil’den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekiliş 11.01.2018 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15/1 , 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 25 adet 6.099,00 TL değerinde , Iphone X 64 GB Telefon (Hat ve Kart Hariçtir) verilecektir.
Katılımcıların Axess mobil üzerinden bir çekiliş hakkı kazanabilmeleri için, kampanyaya katılım gösterecekleri sırada en az bir adet, açık durumda, bireysel Akbank banka veya kredi kartı olması gerekmektedir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Kampanyaya katılım Akbank Direkt Mobil’den 1, Axsess Mobil’den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 17.01.2018 tarihinde Akşam gazetesinde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , www.***.com internet  adreslerinde ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı mystery

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 787
Ynt: Akbank Direkt - Axess Mobil Uygulama Kampanyası
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2017, 09:43:39 »
Akbank direk ve axess mobilim güncel olmasına rağmen. Iphone kampanya katılım butonu yok nerde acaba?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı focaserkan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1414
 • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Ynt: Akbank Direkt - Axess Mobil Uygulama Kampanyası
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2017, 10:49:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Akbank direk ve axess mobilim güncel olmasına rağmen. Iphone kampanya katılım butonu yok nerde acaba?

güncelleme yapılıyor yakında düşer katılım butonu

Çevrimdışı mystery

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 787
Ynt: Akbank Direkt - Axess Mobil Uygulama Kampanyası
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2017, 20:43:31 »
Kampanya katılım butonu eklenmiş kampanyalar bölümüne teşekkürler.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin