Gönderen Konu: Paraf ile Total’de 40 TL ParafPara  (Okunma sayısı 339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 189
Paraf ile Total’de 40 TL ParafPara
« : 30 Kasım 2017, 19:14:37 »
-Paraf üyesi Total istasyonlarında 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 40 TL ParafPara verilecektir.
-Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
-Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
-Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ocak 2018’e kadar Paraf üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
-Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 40TL ParafPara kazanabilir.
-İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
-Paraf üyesi Total istasyonları, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.
-Total Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir. Total Mobil Ödeme ile ilgili bilgi ve Mobil Ödeme yapılabilecek istasyonlar için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
-Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
10 Ocak 2018’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.
-Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.