Gönderen Konu: TADIM: 10kişiye 19 Kasım Gökhan Türkmen konseri 2kişilik davetiye-15Kasım 17:00  (Okunma sayısı 674 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
FORUMDA PAYLAŞILAN KONULARA BEĞENİ BIRAKMAK O KADAR ZOR OLMASA GEREK :)

BEĞENİLER, PAYLAŞIM YAPAN ESKİ-YENİ TÜM ÜYELERİ MOTİVE EDER, PAYLAŞIM İÇİN HARCANAN ZAMANA VE EMEĞE DE NEZAKETTİR. PAYLAŞILAN KONULARA BAKIYORUM ONLARCA GÖSTERİM VAR, YANİ ONLARCA KİŞİ AÇIP BAKMIŞ OKUMUŞ KONUYU, AMA BEĞENİ YOK!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Küçükken yanlış bildiğiniz şarkı sözlerini #TadımSahne etiketiyle paylaşın, Gökhan Türkmen konserine çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayın!

1. Yarışma 11 Kasım Cumartesi 2017 saat 12:00’da başlayarak –15 Kasım Çarşamba 2017 saat 17:00’ye kadar Tadım Twitter sayfası (twitter.com/Tadim) üzerinden gerçekleştirilecektir.
2. Katılımcılar Twitter’da küçükken yanlış bildikleri şarkı sözlerini #TadımSahne etiketiyle paylaşarak yarışmaya katılabilir.
3. Paylaşılan tweetler arasından jürinin beğendiği 10 tweet, 19 Kasım’da gerçekleştirilecek Tadım Sahne Gökhan Türkmen konserine çift kişilik bilet kazanır.
4. Katılımcılar dilediği kadar paylaşım yapabilir fakat bir kişi birden fazla ödül kazanamaz, kazansa da ödülü teslim edilmez.
5. Katılımcıların yarışmaya katılmış sayılması için hesaplarının herkese açık (kilitli olmayan) olması gerekmektedir.
6. Kazanan kişiler, Tadım jürisi tarafından belirlenecektir.
7. Kazanan katılımcılar 16 Kasım Perşembe 2017 tarihinde Tadım Twitter sosyal medya hesabından paylaşılacaktır.
8. Ödül kazanan katılımcının iletişim bilgilerini 16 Kasım 2017 tarihinde saat 17:00’ye kadar Tadım’a Twitter üzerinden özel mesaj yolu ile iletmesi zorunludur. Katılımcı, Tadım ile paylaştığı iletişim bilgilerinin ve sair kişisel bilgilerinin konserin sağlıklı işleyişi, ödül sahibinin doğrulanması, güvenlik, anonimleştirmek kaydıyla çeşitli istatistiki verilerin çıkarılması ve yasal/idari yükümlülüklerin yerine getirilmesi amaçlarıyla toplanmasına, işlenmesine, sınıflandırılmasına, veri tabanında tutulmasına ve saklanmasına peşinen muvafakat eder.
9. Katılımcıların yarışmaya katılımlarının geçerli sayılabilmesi için Tadım Twitter hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
10. Bir katılımcı, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
11. Paylaşımların içeriğe uygun olması gerekmektedir. Küfür, rencide edici ve üçüncü kişilerin haklarını ihlal edici yaklaşımlar olmamalıdır, yürürlükteki mevzuata ve genel ahlaka aykırı paylaşımlar yapılmamalıdır. Konsept dışındaki yorumların paylaşılması paylaşımda bulunulması içeriğe uygunsuzluk olarak kabul edilecektir ve yarışmada dikkate alınmayacaktır.
12. Paylaşımların içeriğe uygun olmaması durumunda yorumların yarışmada dikkate alınması kararı Tadım’ın insiyatifindedir, katılımcı Tadım kararına karşı itiraz öne süremeyecektir.
13. Tadım önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Türk Borçlar Kanunu’nun 9/2 maddesi uyarınca, Tadım tarafından yarışmanın iptal edilmesi veya sonucun gerçekleşmesinin engellenmesi halinde, dürüstlük kurallarına uygun olarak yapılan giderleri ödeme yükümlülüğü bulunur.
14. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
15. Yarışmaya Türkiye dışından kimse katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
16. Kazanılan ödül farklı türde ödüllere dönüştürülemez.
17. Tadım, yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
18. Konser tarihinde değişiklik yapılabilir, kazanılan ödül yeni tarih bakımından da geçerli olacaktır. Bu durumda, ödül kazanan katılımcı ilave herhangi başka bir talepte bulunamaz.
19. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
20. Ödüle konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler kazananlar katılımcılar tarafından ödenir.
21. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda, bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Tadım’ın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
22. Tadım; yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara/telefonlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
23. Tadım ve Rafineri çalışanları ile 1. derece yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
24. Ödül kazanıp da, madde 4, 14, 15 ve 23’te düzenlenen şartları ihlal ettiği tespit edilen katılımcıların ödülü iptal edilir, halihazırda ödülü kullanmış ve konsere katılım sağlamışsa konser ücreti kendisinden tahsil edilir.
25. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Tadım’ın kayıtları esas alınacaktır.
26. Bu yarışmanın Twitter sitesi ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Twitter sitesi sorumlu tutulamaz. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler ödül kazanan katılımcıya aittir. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.