Gönderen Konu: Turkcell - İnternet paketinde ilk 3 ay bedava  (Okunma sayısı 2561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeumyang

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 147
Turkcell - İnternet paketinde ilk 3 ay bedava
« : 07 Ocak 2010, 11:55:49 »
Hemen 12 aylık paket aboneliğinizi başlatın, internet paketinizi ilk 3 ay tamamen ücretsiz kullanın! 5 Ocak – 31 Aralık 2010 arasında 12 aylık internet paketi aboneliği başlatan Turkcell’liler, paketlerini ilk 3 ay tamamen ücretsiz kullanıyorlar!

Siz de hemen ihtiyacınıza uygun internet paketinizi seçin, en avantajlı fiyatlarla her an, her yerden internete bağlanmanın keyfini çıkarın…

12 aylık paket kampanyası Faturalı hatlar için, aylık 100 MB ve 1 GB paketlerde geçerlidir.

Kampanyaya katılıp ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık 100 MB internet paketi almak için NET 100 yazıp 7080’e, ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık 1 GB internet paketi almak için ise NET 1GB yazıp 7080’e ücretsiz gönderebilirsiniz.     *

      100 MB internet paketinin ücreti ayda tüm vergiler dahil 9,38 TL, 1 GB internet paketinin ücreti ise ayda tüm vergiler dahil 29 TL’dir. Kampanyaya katılarak 12 aylık abonelik taahhüdü veren aboneler internet paketlerini ilk 3 ay ücretsiz kullanacaklardır.
    *

      Taahhüt edilen 12 ay içinde kullanılan paketin iptal edilmesi durumunda, bedava kullanılan ay sayısı ile paketin aylık ücretinin 2 katı değerindeki tutar çarpılarak hesaplanacak ve bu ücret ilk faturaya yansıtılacaktır.

    * Kampanya 5 Ocak – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
    * Kampanyadan sadece Bireysel Faturalı aboneler yararlanabilir.
    * Kampanya dahilinde paket aboneliği başlatmak, aboneliği iptal etmek ve onay mesajlarını yanıtlamak için 7080’e gönderilen tüm mesajlar ücretsizdir.
    * Farklı bir kontratlı internet paketi kampanyasına dahil olan aboneler bu kampanyadan katılamaz.
    * Mevcutta kontratsız bir internet paketi olan aboneler bu kampanyaya katılarak 12 aylık paket satın alabilirler. Mevcut paketler abonelikleri abonelik dönemi sonunda biter ve bir sonraki ay yenilenmez.
    * Data hatları kampanyaya katılamaz.
    * 12 aylık 100MB internet paketini iptal etmek için IPTAL NET 100, 12 aylık 1 GB internet paketini iptal etmek için IPTAL NET 1GB yazıp 7080’e gönderebilirsiniz. 12 ay dolmadan iptal edilen paketler için faturanıza cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli ile ilgili bilgilere Ücretlendirme bölümünden ulaşabilirsiniz.
    * Ekonomik İnternet Paketleri sadece yurtiçinde, Turkcell kapsama alanında kullanılabilir. Yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Yurtdışında kullandığınız veri, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    * Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2260'a ücretsiz kısa mesaj göndererek veya 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz. Paket durum sorgulama ve paket içeriğinin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.
    * Aylık paketlerde ay içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez.
    * İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
    * Turkcell, Ekonomik İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    * Internet Paketleri ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Şu anda bir 100 MB internet paketi aboneliğim var. Yine de kampanyaya katılarak ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık paket alabilir miyim?

Evet, seçtiğiniz paketin kodunu 7080’e göndererek 12 aylık paket aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Mevcut paketiniz bir sonraki yenilenmeyecek ve abonelik dönemi sonunda iptal olacaktır.
12 aylık bir paketten diğerine geçiş yapabilir miyim?

Hayır, 12 aylık taahhüt süresi içinde paketinizin hacmini değiştirmek mümkün değildir. Farklı bir pakete geçmek için mevcut paketinizi iptal etmeniz ve yeni paket aboneliği başlatmanız gerekmektedir. 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal edilen paketler için faturanıza cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli ile ilgili bilgileri Ücretlendirme bölümünde bulabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?

Kampanyaya katılıp ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık 100 MB internet paketi almak için NET 100 yazıp 7080’e, ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık 1 GB internet paketi almak için ise NET 1GB yazıp 7080’e ücretsiz gönderebilirsiniz.
Bir cihaz kampanyasına katıldım ve kontratıma internet paketi de dahil. Bu kampanyaya katılabilir miyim?

Hayır, mevcutta kontratlı bir internet paketiniz varsa bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.
Ay içinde paketimden ne kadar internet kullanımı yaptığımı nasıl takip edebilirim?

Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2260'a ücretsiz kısa mesaj göndererek veya 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz. Paket durum sorgulama ve paket içeriğinin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.
# Kampanya 5 Ocak – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
# Kampanyadan sadece Bireysel Faturalı aboneler yararlanabilir.
# Kampanya dahilinde paket aboneliği başlatmak, aboneliği iptal etmek ve onay mesajlarını yanıtlamak için 7080’e gönderilen tüm mesajlar ücretsizdir.
# Farklı bir kontratlı internet paketi kampanyasına dahil olan aboneler bu kampanyadan katılamaz.
# Mevcutta kontratsız bir internet paketi olan aboneler bu kampanyaya katılarak 12 aylık paket satın alabilirler. Mevcut paketler abonelikleri abonelik dönemi sonunda biter ve bir sonraki ay yenilenmez.
# Data hatları kampanyaya katılamaz.
# 12 aylık 100MB internet paketini iptal etmek için IPTAL NET 100, 12 aylık 1 GB internet paketini iptal etmek için IPTAL NET 1GB yazıp 7080’e gönderebilirsiniz. 12 ay dolmadan iptal edilen paketler için faturanıza cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli ile ilgili bilgilere Ücretlendirme bölümünden ulaşabilirsiniz.
# Ekonomik İnternet Paketleri sadece yurtiçinde, Turkcell kapsama alanında kullanılabilir. Yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Yurtdışında kullandığınız veri, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
# Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2260'a ücretsiz kısa mesaj göndererek veya 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz. Paket durum sorgulama ve paket içeriğinin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.
# Aylık paketlerde ay içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez.
# İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
# Turkcell, Ekonomik İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2010, 01:20:42 Gönderen: ¢яєαтσя »
Denizler imparatoru