Gönderen Konu: Didi Soğuk Çay: 5kişiye 1er koli Didi hediyeli çekiliş-Fb+İg+Tw-15Ekim 23:59son  (Okunma sayısı 294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9681
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Dudak payı bırakmak benden sorulur diyorsan; Didi’nin tam çizgide olduğu anı yakala, ekran resmini al ve yorumdan bizimle paylaş. Didi kolisi kazanacak 5 şanslı kişiden biri sen ol.
Sayfamızı beğenmeyi de unutma.

Yarışma, Didi Soğuk Çay'ın Facebook hesabı olan @didisogukcay, Instagram hesabı olan @didisogukcay ve Twitter hesabı olan @didisogukcay üzerinden 13.10.2017'de düzenlenecektir.
· Didi Soğuk Çay Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından, 13.10.2017 saat 18.30’da başlayıp 15.10.2017 saat 23.59’a kadar sürecek yarışmada katılımcılar arasından kazanan kişiler çekiliş ile belirlenecektir. Yarışma sonucunda 5 farklı kullanıcı ödül kazanacaktır. Kazanan kullanıcıların her birine 330 ml. Didi Soğuk Çay ürününden 1 koli hediye edilecektir.
· Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için yarışmaya katılınan mecradan Didi Soğuk Çay hesabının beğenilmesi gerekmektedir.
· 15.10.2017 saat 23.59’a kadar sürecek olan yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için; Didi Soğuk Çay mecralarında paylaşılan içeriğe yorum olarak; belirtilen soruya uygun olacak cevabın yani doğru ekran resminin paylaşılması gerekmektedir. Cevap veren kullanıcılar arasından doğru cevabı veren kullanıcılar çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Doğru cevabı verip, çekilişe katılmaya hak kazanan kullanıcılardan 5'i Didi Soğuk Çay'dan 1 koli 330 ml. kazanacaktır.
· Ödülü kazanacak 5 kullanıcının belirlenmesinde, mecra kısıtlaması bulunmamaktadır. Ödül kazanacak kullanıcılar farklı veya aynı mecradan olabilir.
· Didi Soğuk Çay yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
· Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.
· Didi Soğuk Çay, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
· Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook, Instagram ve Twitter platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
· Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen hakkını yazılı olarak fesh etmesi veya Didi Soğuk Çay’ın belirttiği zamana kadar iletişim bilgilerini iletmemesi halinde yedek olarak ilan edilen kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
· Didi Soğuk Çay yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.
· Yarışmanın tüm hakları Didi Soğuk Çay'da saklıdır.