Gönderen Konu: Aptamil İlk Adımlarım: 50 kişiye 12'li Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü-5 Ekim son  (Okunma sayısı 320 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

YARIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR!

Yeni İçime Hazır Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü babaların da yanında!

Bebeğiniz babasıyla birlikte nasıl vakit geçiriyor, neler yapmaktan hoşlanıyor? Haydi bizimle #heryerdeyanınızda hashtag’i ile paylaşın, 12'li Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü kazanma şansı yakalayın!

1- Kampanya 02.10.2017 – 05.10.2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
2- Katılımcılar Facebook hesaplarından paylaştığımız gönderinin altına bebeklerinin babalarıyla birlikte nasıl vakit geçirdiklerini #heryerdeyanınızda hashtag’i ile yorum olarak paylaşarak yarışmaya katılabilirler.
3- Katılımcılar kampanyaya birden fazla yorum paylaşarak katılabilirler.
 
4- Kullanıcıların kampanyaya katılımlarının geçerli sayılabilmesi için İlk Adımlarım – Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook hesabını takip etmeleri gerekmektedir. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)
 
5- Yarışmayı kazananlar jürimiz tarafından seçilecektir.
 
6- Kazanan kullanıcılar 6 Ekim 2017 tarihinde İlk Adımlarım – Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook hesabından duyurulacaktır. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)
7- Kampanya dahilinde yorum yapan 50 kişiye 12’li, 1 yaşından itibaren kullanılabilen İçime Hazır Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü hediye edilecektir. (Bebeğiniz için en üstün besin anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütünün yetmediği durumlarda yetkili sağlık çalışanına danışınız. ) Kazanan annemizin bebeğinin 1 yaşından küçük olması durumunda, eğer bebek 6. aydan büyükse 6 aydan itibaren kullanabilen ek gıda ürünlerinden gönderilmektedir.
 
 
8- Kampanyaya katılan herkes İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri hesabı ile talep edildiğinde (yarışmanın kazanılması durumunda) iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.
 
9- Kampanya sonunda kazanan kişiyle mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan hesabımız sorumlu değildir.
 
10- Şirketimiz kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonra katılımcıya ulaşamaması durumunda kampanya dahilinde belirtilen ödülü yedek kazanan listesinden seçeceği kişiye devretme hakkına sahiptir.
 
11- İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook sayfası katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 
12- Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
13- İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası çalışanları, 18 yaşından küçükler, Türkiye harici bir ülkeden paylaşılan yorumlar yarışmaya dahil edilemez, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası  bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.
 
14- Kazanılan ödül nakde dönüştürülemez.
 
15- Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, İlk Adımlarım -Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
16- İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
17- Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 
18- Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 
19- Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası tarafından yapılacaktır.
 
20- İlk Adımlarım - Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 
21- Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 
 
22- Bu kampanya Instagram sitesinde de yayınlanmaktadır. Tüm bu kurallar instagram hesabımız için de geçerlidir.
 
23- Yarışmayı kazanan kullanıcıların gönderdiği yorumları İlkadımlarım-Aptamil Çocuk Devam Sütleri Facebook Sayfası  kullanma hakkına sahiptir.
 
24 -  Bu kampanya MPİ’nin 20/09/2017 tarih ve 40453693-255.05.02/552-639 sayılı izni kapsam dışı bırakılmıştır.