Gönderen Konu: Dalin: 20 kişiye Dalin Sıvı Sabun hediyeli yarışma-jürili-21 Eylül 23:59 son  (Okunma sayısı 305 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yarışma vakti! 🎉
Çocuğunun okulda da kendi hijyenini sağlayabilmesini için ona el yıkama alışkanlığını nasıl kazandırdın? 🐣 Haydi cevabını yorumda paylaş, Dalin’den Sıvı Sabun kazanma şansı yakala!

1. Bu yarışma 19.09.2017 – 21.09.2017 (23:59) tarihleri arasında Dalin tarafından düzenlenmektedir.
2. Yarışma tarihleri arasında katılımcılar yarışmaya, çocuklarına el yıkama alışkanlığını nasıl kazandırdığını yorum olarak yazarak katılabilecekler.
3. Gelen yorumlar arasından 22.09.2017 tarihinde jüri tarafından yorumlar, kullanıcı profilininin gerçekliği, hedef kitlesine uygunluğu gibi kriterlere göre değerlendirilecek ve yarışma sonucundan 20 kişi Dalin’den Sıvı Sabun ürünü kazanacak.
4. Yarışma sonunda kazanan kişiler 22.09.2017 tarihinde Dalin Facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır. Kullanıcıların vereceği yanlış bilgilerden Dalin sorumlu değildir.
5. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
6. Yarışmadan sorumlu kişi Dalin’dir, Facebook değildir.
7. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
8. Dalin yarışma öncesinde/süresince/sonrasında fikri ve teknik destek sağlayan, ikincil ve üçüncül derecede yarışma ile bağlantılı şirket çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
9. Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
10. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
11. Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
12. Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
13. Katılımcı yarışmaya katılmakla Dalin tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
14. Her başvuru sahibi yarışma süresince hediye kazanmaya hak kazandığı takdirde bir kez ödül sahibi olabilir. Bir kullanıcı sadece bir kez ödül alabilecektir.
15. Dalin yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
16. Dalin yanlış iletişim bilgisi ile yarışmaya katılımdan dolayı olabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
17. Yarışmaya katılanlar Dalin’in iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Dalin tarafından yapılacaktır.
18. Dalin yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
19. Dalin katılım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.