Gönderen Konu: genpatech yılbaşı çekilişi harika hediyeler  (Okunma sayısı 11430 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MERALES

• Deneyimli Kampanyacı
genpatech yılbaşı çekilişi harika hediyeler
« : 30 Aralık 2009, 15:47:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı MERALES

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: genpatech yılbaşı çekilişi harika hediyeler
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2009, 15:48:27 »
1)Bu kampanya Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. (“Genpa”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22/12/2009 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2592-11603 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
2)Kampanya, 24 Aralık 2009 (08:00) ile 28 Ocak 2010 (24:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya süresince Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki kampanya sayfasında ad, soyad, adres ve gerekli görülen diğer bilgileri girerek kayıt olan katılımcılar çekilişe katılmaya hak kazanacakladır.
3)Katılımcılara kayıt sonrasında bir (1) adet çekiliş numarası verilecektir. Çekiliş numarası katılımcıya gerek ekranda gösterilmek ve gerekse e-posta yoluyla iletilmek suretiyle bildirilecektir. Bir kişi kampanyaya sadece bir (1) defa katılabilir.
4)Katılan her kişi sadece bir ikramiye kazanabilir
5)Kampanya süresi sonunda toplam katılımcılar arasında yapılacak çekiliş ile 1 Kişiye, iPhone 3GS 16 GB Telefon , 1 Kişiye   Nokia N97 Telefon, 5 Kişiye   100 TL’lik Genpatech Hediye Çeki, 20 Kişiye 50 TL’lik Genpatech Hediye Çeki verilecektir.
6)Katılımcılar, kampanyaya katılmak suretiyle kampanya kapsamında yapacakları her türlü beyanların doğru ve eksiksiz olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmektedirler. Söz konusu beyanlara konu bilgilerde herhangi bir hata bulunması halinde, ilgili katılımcının kampanya kapsamında ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
7)Kampanyaya ilişkin kayıtlarının tutulduğu sisteme/veritabanına dışarıdan yapılacak izinsiz bir müdahale yoluyla ve/veya sistemde/veritabanında bulunabilecek olası hatalardan yararlanarak kendine avantaj sağlayan katılımcıların kaydı silinecek, bu kişiler herhangi bir ödüle hak kazanamayacaktır.
8)Kampanyaya Erdem Holding ve bağlı şirketlerinde çalışanlar katılamaz, katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri verilmez.
9)Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri verilmez.
10)Çekiliş 5 Şubat 2010 tarihinde Saat 10:00’da Genpatech Mağazası Nispetiye Cad. No:41 Etiler İstanbul adresinde çekilişe hak kazanmış numaralar arasından noter ve dileyen katılımcıların huzurunda kura çekmek suretiyle yapılacaktır.
11)Çekiliş sonuçları Bugün gazetesinde 8 Şubat 2010 tarihinde ilan edilecek ayrıca Genpatech Mağazası Nispetiye Cad. No:41 Etiler İstanbul adresinde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Postada herhangi bir nedenle meydana gelebilecek gecikmelerden Genpa sorumlu tutulamayacaktır.
12)Asil talihlilerin son başvuru tarihi, 24 Şubat 2010, Yedek talihlilerin son başvuru tarihi 12 Mart 2010’dur. Belirtilen tarihlere dek kimliği ve Genpa’nın makul olarak öngörebileceği diğer bilgi ve/veya belgelerle Genpa’ya başvurmayan kişiler ikramiyelere ilişkin her türlü haklarından tam ve gayrikabili rücu olarak feragat etmiş addedilirler.
13)Hediye çekleri sadece aşağıda adresi bulunan Genpatech mağazalarında 01 Haziran 2010 tarihine kadar geçerli olacaktır.
•Nispetiye Cad. Etiler Sokak No:1 Etiler, İstanbul
•Hürmet Keçeli İşhanı No:49/1-A Mecidiyeköy - İstanbul
•Profilo AVM Zemin Kat no:2/A Mecidiyeköy- İstanbul
•Kale AVM AZ009 No’lu mağaza, Güven Mah. Eski Londra Asfaltı No: 89 Güngören - İstanbul
•İstinye Park AVM.  (-2).Kat F117 No’lu mağaza, Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. İstinye  / İstanbul
•Capacity  AVM B29 No’lu mağaza, Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. 1 Bakırköy - İstanbul
•Astoria AVM B2-16 No’lu mağaza Büyükdere Cad. Astoria Kuleleri No:127 Esentepe - İstanbul
•Palladium AVM BB 177 No’lu mağaza Barbaros Mah. Halk Cad. No: 6 Kozyatağı- Kadıköy - İstanbul
•KİPA AVM 17B No’lu mağaza, İstasyon Mahallesi Talatpaşa Cad. N. 23 Edirne
•KİPA AVM 15 No’lu mağaza, Türkmen Mah. Kuşadası / Aydın
14)İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
15)Kampanya kapsamında dağıtılan hediye çekleri hiçbir şekilde nakde çevrilemez, misli ürün alımında kullanılamaz, kontör alımında ve GSM abonelik faturası ödemede kullanılamaz ve/veya bir başka kişiye devredilemez. Hediye çeki ile alınan ürünün bedelinin, çek bedelinden daha düşük olması durumunda para üstü talep edilemez.
16)İkramiye kazanan katılımcıların isimleri, fotoğrafları ve görüntüleri Genpa ve/veya bağlı şirketleri tarafından tanıtım ve reklam amacıyla basın-yayın organlarından kullanılabilir ve/veya dağıtılabilir. Katılımcılar, kampanyaya katılmış olmakla Genpa’nın söz konusu eylemlerine izin vermiş sayılırlar.
17)Kampanyaya katılan tüm katılımcılar işbu Kampanya Şartları’nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Çevrimdışı Archancan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2009, 15:51:21 »
TC kimlik numarası istiyor,katılmaktan vazgeçtim.

aynen. benden önce yazdın. çok bilgi istiyor.
Hayat bir bisiklete binmek gibidir. Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz müddetçe düşmezsiniz.
Claude Pepper

Çevrimdışı sükunet

• Usta Kampanyacı
  • Rüzgar esti ;)
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2009, 15:54:15 »
11 sıfır yazın katılın ne olacak ki...

sponge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2009, 15:56:54 »
sorularınızı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine bildiriniz...

Çevrimdışı deli_kovboy

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2009, 15:59:54 »
16)İkramiye kazanan katılımcıların isimleri, fotoğrafları ve görüntüleri Genpa ve/veya bağlı şirketleri tarafından tanıtım ve reklam amacıyla basın-yayın organlarından kullanılabilir ve/veya dağıtılabilir. Katılımcılar, kampanyaya katılmış olmakla Genpa’nın söz konusu eylemlerine izin vermiş sayılırlar

Bu Koşuldan dolayı vazgeçtim ne olur neolmaz

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2009, 16:03:42 »
11 tane 0selahattın gunala aıt dıye hata verdı bende 11 tane 1 yaptım  ;D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı medusazuu

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2009, 16:09:41 »
nüfusunamı alacak ne gerek var tc kimlik noya,bide dilediği gibi kullansın, yok yaaa..

oy lütfennnn :)
oy verenler lütfen öm atın, takip edemiyorum oy verenleri.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2009, 16:13:13 »
ben yazdım valla bi de kazanır mazanırız sonra vay tc nonu yazmadın kazanamazsın felan derler Allah muhafaza...
:)
:)

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2009, 16:14:16 »
benim tc numaramla kim ne yapabilir ya hele bi denesinler pişman ederim  ;) ben katıldım inşallah kazancam.içimden bi ses kazancan dioo  :D