Gönderen Konu: bundle mobil 3 kişiye iphone 7 hediye  (Okunma sayısı 726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

detective

  • Ziyaretçi
bundle mobil 3 kişiye iphone 7 hediye
« : 17 Temmuz 2017, 23:31:49 »
Bu kampanya Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 14.07.2017 tarihli ve 52739871.255.01.02/1275-1843-4182 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
Bu kampanya 17.07.2017 (12:00) tarihinde başlayarak, 24.07.2017 (12:00) tarihinde sona erecektir.
Katılımcılar, (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) adresinden Android ve iOS işletim sistemli cihazlarına ücretsiz olarak indirdikleri “Bundle Haber” mobil uygulamasının içerisinde yer alan katılım formunu doldurarak çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Kampanyaya kapsamı Türkiye geneliyle sınırlıdır.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişle 3 kişi birer adet Apple iPhone 7 (32GB) kazanacaktır. Kampanyanın çekilişi 28.07.2017 11:00 tarihinde Kolektif House, Esentepe Mahallesi, Talatpaşa Cd. No:5, 34394 Şişli/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 31.07.2017 tarihli Takvim gazetesinde açıklanacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları “Bundle Haber” mobil uygulaması ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden de ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Katılımcıların ödül kazanabilmeleri için kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurmuş olmaları gerekmektedir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazeteye verilen ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcıların ödüllerini alabilmeleri için ad, soyad ve doğum tarihini bildiren geçerli bir kimlik (nüfus cüzdanı, ehliyet) ibraz etmeleri zorunludur.
Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
Asil talihliler için son başvuru tarihi 15 Ağustos 2017, yedek talihliler için son başvuru tarihi ise 30 Ağustos 2017'dir.
Kampanya kapsamında verilecek ikramiyelerin en geç teslim tarihi 16 Ekim 2017’dir. Ödüllerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş sorumlu tutulamaz.
“Bundle Haber” kampanyası kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş.’nin her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır.
Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların mobil cihazları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş’nin sorumluluğunda değildir.
Kullanıcılar, Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş’ye, işbu yarışma süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı sms, e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli sms ve e-posta vb. göndermelerine izin verdiklerini beyan ve kabul ederler. Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş, katılımcıların bilgilerini 3. partilerle paylaşmayacağını beyan ve taahhüt eder.
Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. Bundle Haber Bilişim Teknoloji A.Ş bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler
Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
“Bundle Haber” kampanyasına katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Çevrimdışı Darkjuva

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 153
Ynt: bundle mobil 3 kişiye iphone 7 hediye
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2017, 00:22:04 »
Hayret katılım süresi çok kısa sizce güvenilir mi? Cimri.com gibi uzun sureli değil

Çevrimdışı ceren kuzey

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 14
Ynt: bundle mobil 3 kişiye iphone 7 hediye
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2017, 10:37:20 »
BEN KATILDIM SADECE HABER VE GÜNCEL HABER VEREN BİR SİTE SANIRIM   ;)