Gönderen Konu: Obaçay: 12 kişiye 48 li Obaçay Bergamot demlik poşet çay-çekiliş-24 Temmuz 09:00  (Okunma sayısı 357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9709
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

obacay_lezzeti

"Çay demlemek sanattır." diyorsan bu yarışma tam sana göre... Sen de çayı iyi demlemenin püf noktalarını #dembudem hashtag'i ile yorumlarda paylaş, lezzet dolu hediyemizi kazanma şansı yakala!


1. 17 Temmuz 2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... sosyal medya adresi üzerinde düzenlenecek Instagram yarışmasında, aşağıda belirtilen koşulları yerine getiren katılımcılar hediye kazanma şansı yakalayacaktır. 
2. Takipçilerin, kampanyaya katılabilmeleri için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... sayfasını takip etmeleri ve #dembudem hashtag’i ile “çayı iyi demlemenin püf noktalarını” yorum olarak paylaşmaları gerekmektedir.
3. Yarışma, 17 Temmuz 2017 Pazartesi gününden 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat 09:00’a kadar sürecektir.
4. Sonuçlar 25 Temmuz Salı günü saat 14:00’te Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... sayfasında yayınlanacaktır.
5. Kazananlar, yarışmaya katılan katılımcılar arasından random.org ile belirlenecektir. Kazanan 12 kişi, bir paket 48’li Obaçay Bergamot Aromalı Demlik Poşet Çay kazanacaktır.
6. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan yorumlar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. kendisi ve markaları hakkında hakaret içeren yorumları silme ve yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
7. Kazanılan ödül değiştirilemez, nakde veya mala çevrilemez.
8. Kampanyaya katılım ücretsizdir, 18 yaş üstü herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
9. Kazanan katılımcılara iletmiş oldukları bilgiler ile ulaşılamadığı takdirde bu durumdan ve iletişim bilgilerinin doğruluğundan Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
10. Kampanya sonunda kazanan kişilerle Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri hiçbir şekilde sorumlu değildir.
11. Katılımcılar kampanyaya 1’den fazla kez katılabilir, fakat 1 adet ödül kazanabilirler. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. kazananlara hediyesini Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. ile paylaştıkları iletişim bilgileri dahilinde kargo ile ulaştıracaktır.
12. Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde hediyeleri gönderilmez. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş.’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
14. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
15. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş.’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
16. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya materyali iletemez, izin almadan kullanamaz. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
17. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği adres, cep telefonu numarası, ad-soyad gibi kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, kampanya kapsamında kullanılmasına, kişisel verilerin korunmasına ilişkin Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı ve ilgili yasal düzenlemeler kapsamında muvafakat ettiklerini, açık olarak rıza gösterdiklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul, beyan ve taahhüt ederler.
18. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
19. Tüm katılımcılara eşit koşullarda kampanya hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı cep telefonu numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile kampanyaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir.
20. Kampanyaya katılanlar Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Bu kabul, kişisel verilerin korunması kapsamında bu kampanya amacı ile kişisel verilerin işlenmesine katılımcılar tarafından açık olarak rıza gösterilmiş olmasını da kapsar.
21. Enfesler Gıda San. ve Tic. A.Ş. yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.