Gönderen Konu: Kahve Dünyası-5 kişiye “Spesiyal Çikolata 25’li Kutu” (10.7.2017)  (Okunma sayısı 424 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4025
Bugün insanlık için küçük, mutluluk hormonlarımız için büyük bir gün! Bugün Dünya Çikolata Günü! Çikolataya doyup mutluluğunuzu zirveye çıkarmak istiyorsanız siz de hemen fotoğrafın altına "🍫" emojisi ile birlikte bu mutluluğu paylaşmak istediğiniz arkadaşınızı etiketleyin, bizden nefis bir Spesiyal Çikolata kutusu kazanma şansı yakalayın.
•
Pazartesi akşamı 23:59’a kadar dilediğiniz arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz 😊 Kazananlar Salı günü Story’de açıklanacak. Bol şans!

1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 07.07.2017 - 10.07.2017 tarihleri arasında Kahve Dünyası tarafından düzenlenmektedir.
2. Yarışma ile ilgili Instagram sorumluluk kabul etmez.
3. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
4. Yarışmaya katılmak için kullanıcıların Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini takip ederek fotoğrafın altına ilgili emoji ile birlikte en az 1 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.
5. Bu yarışma eğlence amaçlı düzenlenmiştir. Kazanan 5 kişi ilgili emoji ile birlikte arkadaşını etiketleyerek yorum yapanlar arasından rastgele belirlenecektir.
6. Kazanan kullanıcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde de yer alan 1 adet “Spesiyal Çikolata 25’li Kutu” ürününe ücretsiz sahip olacaklardır. Ürün, Kahve Dünyası Sanal Mağaza aracılığıyla kazanan kullanıcının beyan ettiği adrese kargo ile gönderilecektir. Kullanıcıdan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
7. Katılımcı yarışmaya katılım gösterdiğinde, Kahve Dünyası kullanıcıların ad, soyad bilgilerini yarışma bilgileri için kullanım hakkına sahip olur.
8. Kazananlar, 11.07.2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfası Story özelliği üzerinden duyurulacaktır.
9. Kazandığı açıklanan yarışmacıların Instagram’dan DM yoluyla ad-soyad, cep telefonu ve adres bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kahve Dünyası sorumlu değildir.
10. Gönderilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kahve Dünyası katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
11. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
12. Bir katılımcıya birden fazla ödül verilemez. Kazansa dahi hak talep edemez.
13. Kampanyaya Kahve Dünyası çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kahve Dünyası’nın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
14. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
15. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
17. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Kahve Dünyası Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
18. Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"