Gönderen Konu: Geberit -10 kişiye GOPRO HERO5 Black aksiyon kamerası (30.9.2017)  (Okunma sayısı 602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4050

Geberit Online Yarışma; Genel Bakış ve Katılım Koşulları

Yarışmaya Genel Bakış
1.1 Geberit’in düzenlediği “Zaman Geçer. Kalite Kalır.” adlı online yarışmasının sonucunda ödüller kazananlara takdim edilecektir. Online yarışma Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sayfalarında, Geberit organizasyonlarında, satış noktalarında, fuarlarda ve müşterilere ulaşılan diğer tüm platformlarda yayımlanacaktır. Online ve offline katılımların toplanmasının ardından gerçekleştirilecek olan çekiliş 30 Eylül 2017 tarihinden sonra Geberit International Sales AG tarafından, İsviçre’de yapılacaktır. Yalnızca doğru cevap verenler çekilişe katılabilecektir.
1.2 Online yarışmanın detayları ve yarışmaya katılım hakkında bilgiler;
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfalarında yer almaktadır.
1.3 Yarışmaya son katılım tarihi 30 Eylül 2017’dir.
1.4 Ödüller
1.4.1 Doğru cevabı seçmiş olan katılımcılar arasında yapılacak kura çekimiyle; 10 katılımcı GOPRO HERO5 Black aksiyon kamerası ya da 459 İsviçre frangı değerinde müadil bir ürün kazanacaktır.
1.4.2 Geberit International Sales AG ödüllerin finanse edilmesinden sorumludur.
1.4.3 Ödüller başkaları tarafından kullanılamaz ve nakde çevrilemez.
Geberit International Sales AG· Neue Jonastrasse 59 · CH-8640 Rapperswil · İsviçre · Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Katılım Koşulları
2.1 Çekiliş; Cezayir, Angola, Azerbaycan, Bahreyn, Botsvana, Brezilya, Bulgaristan, Kamerun, Mısır, Etiyopya, Gabon, Gürcistan, Gana, Irak, İsrail, Fildişi Sahilleri, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Kıbrıs, Kuveyt, Lübnan, Lesoto, Libya, Madagaskar, Malavi, Maldivler, Malta, Meksika, Moritus, Meksika, Fas, Mozambik, Namibya, Nijerya, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Senegal, Seyşeller, Güney Afrika, Svaziland, Tanzanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Uganda, Yunanistan, Zambiya ve Zimbabve vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş herkese açık olacaktır. Geberit çalışanları, aileleri, temsilcileri veya profesyonel olarak çekilişle bağlantılı kişiler çekilişe katılamaz.
2.2 Kazananlar Kasım 2017’de açıklanacak ve kendileriyle iletişime geçilecektir.
2.3 Geberit’in kazanana ulaşamaması, kazananın ödülü kabul etmemesi/teslim almaması durumunda Geberit International Sale AG ödülü 2 ay içinde iptal edebilir veya alternatif bir kazanana devredebilir. Alternatif kazanan bahsi geçen kurallar ve koşullar ışığında belirlenecektir.
2.4 Temsilciler veya üçüncü kişiler tarafından gerçekleştirilen; gecikmiş, okunması mümkün olmayan, bozuk veya suistimal edilmiş girişler (katılımlar) kabul edilmeyecektir. Kayıp girişler ve sevkler geçerli makbuz olarak kabul edilmeyecektir.
2.5 Katılımcılar online kayıt yapıldıktan sonra e-posta ile bilgilendirilebilir.
2.6 Kazanan katılımcılardan promosyon aktivitelerine katılımları beklenebilir (tanıtım ve fotoğraf çekimi gibi).
2.7 Kazananların fotoğrafları ve isimleri Geberit web sayfasında veya diğer Geberit yayınlarında ilan edilebilir.
2.8 Geberit “Zaman Geçer. Kalite kalır” yarışması için girilmiş kişisel bilgiler yalnızca kazananların haberdar edilmesi veya bülten kaydı yapılması durumunda kullanılacaktır.
2.9 Ödüllerin verilmesi/sunulması hususunda Geberit International Sales AG’nin kontrolü dışında sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda Geberit International Sales AG sağduyu ile yarışmada değişiklik yapabilir/yarışmayı iyileştirebilir. Katılımcı böyle bir hususta Geberit’in hiçbir yükümlülüğü olmadığını kabul etmek durumundadır.
2.10 Tüm kararlar her açıdan nihai ve bağlayıcıdır, herhangi bir hukuki desteğe veya yaptırıma tabi olamaz.
Yarışmayı düzenleyen:
Geberit International Sales AG, Neue Jonastrasse 59, CH- 8640 Rapperswil, İsviçre

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Cevap: Paula
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"