Gönderen Konu: Tivibu-Gözünü kırpmadan kazan (5.7.2017)  (Okunma sayısı 605 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
Tivibu-Gözünü kırpmadan kazan (5.7.2017)
« : 21 Haziran 2017, 12:42:40 »
Tivibu’nun birbirinden eğlenceli içeriklerine bakalım ne kadar seyirci kalacaksın?
Kategorilerden birini seç, videoya gözünü kırpmadan kaç saniye seyirci kalacağını gör,
sorulan soruya en yaratıcı cevabı sen ver Samsung Led Tv, Afrika Gezisi ya da
2017/18 UEFA Türkiye maçlarından birine 2 kişilik bilet kazanma şansı yakala!

FİLM KATEGORİSİ KATILIM KOŞULLARI

1. Bu kampanya TTNET A.Ş. adına MPİ’nin 10.05.2017 tarih ve 58259698-255.05.02/1167-2818 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.

2. 19.05.2017 saat: 00.01 – 05.07.2017 saat: 23.59 tarihleri arasında Türkiye genelinde, TTNET AŞ’ye ait düzenlenecek yarışmada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine giriş yaparak karşıları çıkan film videosunu izledikten sonra ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girerek Herkesin seyirci kalmak isteyeceği bir film çeksen adı ne olurdu sorusu ile ilgili en yaratıcı ve en etkileyici şekilde yorumlarını yazacaklar. Yapılacak değerlendirme sonucunda 1 kişiye Samsung 55KU7000 55'' (139CM) ULTRA HD UYDU Alıcılı Smart Led TV ikramiyesi verilecektir.

3. Kampanyaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden  yapılan katılımlar ücretsizdir.

4. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

5. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir.

6. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

7. 18 yaşından küçük olanlar, Türk Telekom, Tivibu ve birlikte çalıştığı ajansların çalışanları bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde dahi kazanmış oldukları hediye kendilerine verilemez. Tivibu 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

8. Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde yarışma son bölümünde yer alan ve kullanıcı tarafından eksiksiz doldurulan bilgiler kullanılacaktır. Bu nedenle, kazanan olarak ilan edilen kullanıcıların, bilgilerini eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Ödül sahipleriyle bu yöntemle iletişim kurulamaması durumunda, başka yöntemlerle iletişim kurulması konusunda Tivibu’nun herhangi bir sorumluluğu olmayacak ve kazanan kişinin hakkı yedek talihliye aktarılacaktır.

9. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

10. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

11. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

12. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

13. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

MAÇ KATEGORİSİ KATILIM KOŞULLARI

1. Bu kampanya TTNET A.Ş. adına MPİ’nin 10.05.2017 tarih ve 58259698-255.05.02/1169-2820 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.

2. 19.05.2017 saat: 00.01 – 05.07.2017 saat: 23.59 tarihleri arasında Türkiye genelinde, TTNET AŞ’ye ait düzenlenecek yarışmada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine giriş yaparak karşıları çıkan film videosunu izledikten sonra ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girerek Herkesin seyirci kalmak isteyeceği bir futbol programı yapsan adı ne olurdu sorusu ile ilgili en yaratıcı ve en etkileyici şekilde yorumlarını yazacaklar. Yapılacak değerlendirme sonucunda 1 kişiye 2017-2018 UEFA liglerindeki Türk takımlardan birinin Türkiye’deki maçına 2 VIP bileti ve Tivibu Spor stüdyosu ziyareti (Maç bileti Eylül ayı sonrasında açıklanacak maçlar arasından herhangi biri için belirlenecek olup Şehir dışından İstanbul’a kadar olan ulaşım, maç alanı ve stüdyo alanına geliş gidiş transferleri, yemek, konaklama ve tüm şahsi harcamalar talihliye aittir) ikramiyesi verilecektir.

3. Kampanyaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

4. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

5. 18 yaşından küçük olanlar, Türk Telekom, Tivibu ve birlikte çalıştığı ajansların çalışanları bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde dahi kazanmış oldukları hediye kendilerine verilemez. Tivibu 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

6. Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde yarışma son bölümünde yer alan ve kullanıcı tarafından eksiksiz doldurulan bilgiler kullanılacaktır. Bu nedenle, kazanan olarak ilan edilen kullanıcıların, bilgilerini eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Ödül sahipleriyle bu yöntemle iletişim kurulamaması durumunda, başka yöntemlerle iletişim kurulması konusunda Tivibu’nun herhangi bir sorumluluğu olmayacak ve kazanan kişinin hakkı yedek talihliye aktarılacaktır.

7. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

8. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

9. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

10. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

11. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

BELGESEL KATEGORİSİ KATILIM KOŞULLARI

1. Bu kampanya TTNET A.Ş. adına MPİ’nin 12.05.2017 tarih ve 58259698-255.05.02/1200-2888 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.

2. 22.05.2017 saat: 00.01 – 05.07.2017 saat: 23.59 tarihleri arasında Türkiye genelinde, TTNET AŞ’ye ait düzenlenecek yarışmada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine giriş yaparak karşılarına çıkan belgesel videosunu izledikten sonra ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girerek Herkesin seyirci kalmak isteyeceği bir belgesel yapsan adı ne olurdu sorusu ile ilgili en yaratıcı ve en etkileyici şekilde yorumlarını yazacaklar.

3. Yapılacak değerlendirme sonucunda 1 kişiye çift kişilik Yurt dışı Seyahati ikramiyesi verilecektir.

4. Kampanyaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

5. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

6. 18 yaşından küçük olanlar, Türk Telekom, Tivibu ve birlikte çalıştığı ajansların çalışanları bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde dahi kazanmış oldukları hediye kendilerine verilemez. Tivibu 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

7. Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde yarışma son bölümünde yer alan ve kullanıcı tarafından eksiksiz doldurulan bilgiler kullanılacaktır. Bu nedenle, kazanan olarak ilan edilen kullanıcıların, bilgilerini eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Ödül sahipleriyle bu yöntemle iletişim kurulamaması durumunda, başka yöntemlerle iletişim kurulması konusunda Tivibu’nun herhangi bir sorumluluğu olmayacak ve kazanan kişinin hakkı yedek talihliye aktarılacaktır.

8. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

9. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

10. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

11. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

12. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"