Gönderen Konu: Money Club - 15 Haziran'da 2 kat money kampanyası  (Okunma sayısı 664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Money Club - 15 Haziran'da 2 kat money kampanyası
« : 15 Haziran 2017, 10:44:12 »
Money Club 2 Kat Money Kampanyası

Kampanya Koşulları:

15 Haziran 2017 Perşembe günü Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile alışverişlerde Money kazandıran kampanyalarda 2 kat Money kazanılacaktır.
    Tam Bana Göre kampanya teklifleri için müşteri her bir tekliften en fazla 1 kez yararlanabilir. Diğer Money kampanyalarından en fazla 2 kez yararlanılabilir.
    Aynı fişte birden fazla kampanyadan faydalanılabilir.
    Kampanya, Migros, 5M, Mjet mağazalarında ve Sanal Market’te geçerlidir.
    Kampanyaya Otel Kart, Servis Kart ve Toptancı Kart dahil değildir.
    Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2017’ye kadar kullanılabilecektir.
    Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
    Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyadan yararlanmak için; Tam Bana Göre ve Money kampanyalarına kayıt yaptırılması gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması üzerinden kampanyalara kayıt yapılabilir, tüm Money kazandıran kampanyalara ulaşılabilirsiniz.

Detaylar:

* Kampanyaya optin olmak, kayıt yaptırmak gerekmemektedir.
* 15 Haziran’da geçerli olan  Money kazandıran kampanyalara kayıt yaptırılmış olması yeterlidir.

Tam Bana Göre kampanyaları için “TAMBANAGORE” yazıp 5818’e SMS gönderilir ya da Mobil Uygulamadan kayıt yaptırılabilir.
    Uzman Kasap Köfte Ürünlerinde Money, Güneş Bakım Ürünlerinde Money, Bayram Şekeri-Çikolatalarında Money kampanyaları için “MONEY” yazıp 5818’e SMS gönderilir ya da Mobil Uygulamadan kayıt yaptırılabilir.
    Nestle Çikolata Money ve Koleston Kit ve/veya Naturals alışverişlerinde Money kampanyaları için belirlenen tutar kadar ürünün satın alınması yeterlidir.

* Aşağıdaki kampanyalardan 2 Kat Money kazanılacaktır:

Tek seferde 30 TL’lik bayram şekeri-çikolatası alışverişine 5 Money yerine 10 Money,Money Bonus ile 10 Money yerine 20 Money
    Tek seferde 25 TL’lik Uzman Kasap markalı köfte alışverişine 6 Money yerine 12 Money,
    Tek seferde 40 TL’lik güneş bakım ürünleri alışverişine 10 Money yerine 20 Money,
    Tek seferde 12 TL ve üzeri Nestlé Çikolata alışverişine 2 Money yerine 4 Money
    Tek seferde 15 TL ve üzeri Koleston Kit ve/veya Naturals alışverişine 3 Money yerine 6 Money
    Tam Bana Göre kasa fişinde ve mobil uygulamada yer alan kampanyaların sunduğu Money tekliflerinin 2 katını kazanacaklardır.

* Kampanyalardan kazanılan Money tutarı tek seferde, 2 gün içinde karta yüklenecektir.
* Tam Bana Göre kampanya teklifleri için müşteri her bir tekliften en fazla 1 kez yararlanabilir. Diğer Money kampanyalarından en fazla 2 kez yararlanılabilir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"