Gönderen Konu: Tarsu AVM: 40 kişiye Süvari'den 50 TL hediye çeki ödüllü(Fb+İg)-16Haziran 15:00  (Okunma sayısı 199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9654
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tarsu AVM'de Babalar Günü heyecanı :)
Facebook sayfamızı beğenip bu postun altında 3 arkadaşını etiketleyen toplam 20 kişi, Süvari'den 50 TL hediye çeki kazanıyor!

1. Tarsu Avm Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve Instagram (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) hesapları üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 14.06.2017 12:30 - 16.06.2017 15.00 tarihleri arasında Klepierre Türkiye - Tarsu AVM tarafından düzenlenmektedir.
2. Instagram ve Facebook üzerinden ayrı ayrı düzenlenen yarışmaya kullanıcılar yarışma paylaşımının yorum kısmında 3 arkadaşını etiketleyip, Tarsu AVM resmi Facebook ve Instagram hesabını takip ederek yarışmaya katılabilecektir. Elektronik ortamda seçilecek şanslı 40 kişiye Süvari’den 50 TL hediye çeki verilecektir. Hediye verilecek 40 kişi; Instagram ve Facebook hesaplarından seçilecektir. 20 kişi Facebook, 20 kişi Instagram üzerinden seçilecektir.
3. Yarışma sonunda kazanan kişiler saat 17.00’de Facebook ve Instagram hesaplarımızdan duyurulacaktır. Kazananlar ödüllerini 17-18 Haziran tarihlerinde 10:00-22:00 saatleri arasında kimlik ibrazı ve imza karşılığında CCTV güvenlik personelinden teslim alabilirler.
4. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
5. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
6. Kampanya'ya katılanlar Kampanya Katılım Koşulları’nı peşinen kabul etmiş sayılırlar. Klepierre Türkiye - Tarsu AVM kampanya Katılım Koşulları’nda değişiklik ya da kampanya iptali hakkını saklı tutar.
7. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
8. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülden yararlanamazlar.
9. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar, kazansalar dahi ödülleri teslim edilmez.
10. Bir kişinin herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştığının tespit edilmesi durumunda, kişi ödül kazansa dahi ödülü iptal edilir.
11. Klepierre Türkiye - Tarsu AVM yarışma kurallarında ve ödüllerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
12. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayetetmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
13. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
14. Bu kampanyaya Klepierre Group şirketleri ve işbirliği yaptığı diğer firmaların çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
15. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
16. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.