Gönderen Konu: Algida  (Okunma sayısı 23211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hutti

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 975
 • Namaste
Algida
« : 06 Nisan 2017, 09:35:33 »
Swarm uygulamasında #yazbaşlasın başlamış. denedim ama henüz başaramadım, başarabilen yazsın :)
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı hutti

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 975
 • Namaste
Ynt: Algida
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2017, 09:58:20 »
almayı başardım, ilkinde olmadı ama ikincisinde oldu ve telefonuma kod geldi
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı BELİNDA

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 476
Ynt: Algida
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2017, 11:50:38 »
nasıl oluyor bu programda bilgi verebilirmisiniz

Çevrimdışı _emin

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1757
Ynt: Algida
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2017, 13:29:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
nasıl oluyor bu programda bilgi verebilirmisiniz

programda yer ildirimi yaparken #yazbaşlasın etiketini yazıyorsunuz
sonra ekrana reklam olarak algida yazıyı çıkıyor yazanı net hatırlamıyorum ama kodu al seçeneği var onu seçiyorsunuz yeni ekrana yöneldnriyior ordan telefon numaranızı giriyorsunuz telefona gelen kodu ekrandaki alana giriyorsunuz. karşınıza 8 haneli kod çıkıyor.
bazen 7 hane olarak çıkıyor kodlar onlar malesef geçersiz.
bilginiz olsun
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı vedat61

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 81
Ynt: Algida
« Yanıtla #4 : 06 Nisan 2017, 13:45:57 »
1.Adım

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

2. Adım

Telefon numaramızı giriyoruz.3.Adım

10 saniye bekledikten sonra gelecek kodu gelen ekrana yazıyoruz.4.Adım

Ve gelen şifre ile hangi çeşit dondurma çıktıysa o dondurmayı gidip alıyoruz.Kampanyanın Bilinmesi Gereken Detayları

1) Olay nasıl oluyor?

Magnum Double , Cornetto Classico , Nogger Sandwich veya Algida Boom Boom arasından her hangi birini bize gelen şifre ile hangi ürün çeşidi geldiyse Money Club kartımız ile Migros’ta ki kasiyerlere söyleyip alıyoruz.

2) Kaç tane alabiliyoruz?

24 saatte bir, bir Money Club kartı ve bir telefon numarası ile 30 gün boyunca toplam sadece 30 tane dondurma alabiliyoruz. Bu sefer kaç telefon numarası olması önemli değil. Bir kart başına kampanya sonuna kadar sadece 30 dondurma hakkımız var.

3) Kampanya ne zamana kadar geçerli?

07.05.2017

4) Money Club Karttaki telefon numarasıyla siteye verdiğimiz telefon numaranın aynı olması mı lazım?

Hayır, aynı olması gerekmiyor. Eşten dosttan alın telefon numarasını, şifrelerini, alın dondurmanızı.

5) İlla Money Club Kart gerekiyor mu, telefonu söylesek olmuyor mu?

Hayır maalesef olmuyor, kart zorunlu.

6) Bir adet alınan şifreyle aynı çeşitten bir kaç tane alabiliyor muyuz?

Diyelim bir magnum kodunuz var gittiniz kasaya 2 adet magnum ile, o kodla sadece bir tane magnum alırsınız. Bir kod bir çeşit dondurma. Mantık bu. 

Kasada dondurma alamayanlar yapılacak işlemi anlatıyorum:

1- Kasiyer 6 numaralı menüden giriş yapacak
2- Money Club kartı okutacak
3- 8 haneli nümerik kodu girecek
4- Aldığınız ürünü okutacak.
5- Kasada ürünün fiyatı görünecek
6- Kasiyer ara toplam yaparak kasayı kapatacak
7- Kasada ürün fiyatı 0.01 TL görünecek
Afiyetler olsun efendim.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2017, 13:51:44 Gönderen: vedat61 »

Çevrimdışı mystery

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 784
Ynt: Algida
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2017, 13:57:44 »
Bu açıklamayı sevdim. Teşekkür ederim. Algida bom bom çıktı.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kampanyacı45

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 893
 • ALLAH RIZKIMIZI ÇOĞALTSIN BEREKETLENDİRSİN
Ynt: Algida
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2017, 14:22:05 »
Hem site üzerinden hem Swarm üzerinden kod alınabiliyor mu? 1 money kartı bir defa kullanabilcez yani kampanya dönemi boyunca
YA ALLAH YA RAB YA  HAYYU YA KAYYUM YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı _emin

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1757
Ynt: Algida
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2017, 14:27:17 »
Her kartı 30 gün boyunca günde bir defa kullanabilirsin

Toplamda kart başına 30 dondurma yani
Tabi farklı kodlar aynı karta tanimlanirsa eğer 4 çeşit var günde 4 çeşit alırsanız daha çok da olabilir
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2017, 14:52:20 Gönderen: _emin »
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı vedat61

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 81
Ynt: Algida
« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2017, 14:40:06 »
Kampanya Koşulları

Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından düzenlenmekte olup, 04.04.2017 – 07.05.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Katılımcılar, iOS, Android veya Windows online uygulama indirme merkezlerinden mobil cihazlarına (telefon, tablet bilgisayar, vb.) yükledikleri Swarm uygulamasında, kampanya hashtag’i (# etiketi) olan “#yazbaslasin” ile lokasyon paylaşımı yaptıklarında Algida mobil sayfasına yönlendirilecek, cep telefonlarına gönderilecek olan aktivasyon kodunu girdiklerinde ‘Tebrikler! Bedava Algida’nı Aşağıdaki Kod ile Migros’tan Alabilirsin’ ekranına yönlendirilecek ve bu ekranda bildirilen 8 haneli nümarik şifresini ve sahip olduğu Money Club Kart’ını ibraz etmek suretiyle Kampanya kapsamında yer alan ürünlerden uygulama tarafından rastgele belirlenen bir adedini Kampanya tarihleri arasında Migros T.A.Ş.’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş veya Macrocenter mağazalarından (“Migros”) hediye olarak alma hakkı kazanacaktır. Kampanya kapsamında verilecek şifreler, uygulama tarafından kampanya kapsamında verilen hediyeler ile önceden rastgele eşleşmiş olup, katılımcının ürün değiştirme hakkı olmayacaktır.

Katılımcılar, her bir şifre edinimi sonrasında hediye olarak, Magnum Double çeşitleri, Cornetto Classico çeşitleri, Nogger Sandwich veya Algida Boom Boom arasından kazandıkları ürünü Migros’tan elde edebilir. Katılımcılar, her 24 saatte sadece bir defa şifre alarak, ödüle hak kazanabileceklerdir.

Kampanyadan Migros’un ortak bilgilendirmesine istinaden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kart sahipleri faydalanabilecektir. Migros’a Money Club Kart’ı ve 8 haneli nümarik şifresi ile giden Money Club üyesi katılımcılar, kazandıkları hediyelerini Migros noktalarından alabileceklerdir.

Hediyenin teslim edilebilmesi için Migros mağazalarında kasiyere alışveriş öncesinde şifrenin ve Money Club Kart’ın gösterilmesi zorunludur.

Hediye ürün, Money Club Kart ve 8 haneli nümarik şifre ile kasadan geçirildikten sonra fişe ücretsiz olarak yansıyacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve katılımcıya ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı hediye ürün hakkı kazanamayacak olup, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Unilever kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden veya herhangi bir teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından Unilever sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Unilever katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

Kampanya’ya Unilever çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar ve Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

Kampanyaya katılım ücretsizdir, internete bağlantı ve data ücreti katılımcıya aittir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.

Hediye ürünün talep edilebileceği en son tarih 07.05.2017 Migros mağazalarının kapanış saatidir. 07.05.2017 tarihinde mağaza kapanış saatine kadar hediyelerini teslim almayan veya talep etmeyen talihliler hediye hakkından vazgeçmiş sayılır. Katılımcının hak kazandığı ürünün, teslim alınacak ilgili Migros mağazasında bulunmaması durumunda Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş ve Migros Ticaret A.Ş. sorumlu olmayacaktır. Kampanya işbu koşullarda yer alan Migros satış noktaları ile sınırlıdır.

Kazanılan hak veya hediye devredilemez, satılamaz, iade edilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Kampanya tüketicilere yönelik olup, sadece bireysel tüketiciler katılabilir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Unilever tarafından yapılacaktır.

Unilever katılım ve kullanım koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirme veya Kampanya’yı istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin uzantılı Algida sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

Kullanım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bu kampanya Unilever tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. Unilever ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde Unilever’in hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve kampanya katılım koşullarına Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin uzantılı internet sitesinden veya 444 2519 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

Verilen şifreler ile Migros mağazalarından her 24 saat içinde her müşteri kendi hesabından en fazla 1 adet ürün alımı yapabilecektir. Hediye ürün alımının ardından 24 saat geçmeden kullanılan yeni şifrelerle hediye ürün alınamayacak ve şifre bir daha kullanılamayacak şekilde bloke olacaktır. 24 saati kontrol etmek tüketicinin sorumluluğunda olup, şifrenin kullanılamaması durumunda Migros ve Unilever sorumluluk kabul etmeyecektir.

Verilen şifreler, kampanya süresi boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya hileyle katılarak haksız kazanç sağladığı tespit edilen katılımcıların kampanyaya katılımları engellenebilir.

Kampanyadan yalnızca kayıtlı Money Club Kart kullanıcıları yararlanabilir. Bir Money Club Kart hesabı ile en fazla 30 alışverişte indirimli ürün alımı gerçekleştirilebilir.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2017, 14:42:36 Gönderen: vedat61 »

Çevrimdışı kampanyacı45

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 893
 • ALLAH RIZKIMIZI ÇOĞALTSIN BEREKETLENDİRSİN
Ynt: Algida
« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2017, 15:30:03 »
Sadece kod almak meseleymiş kod sınırsız olsa epey çok alırdık eşten dosttan isteyelim bakalım
YA ALLAH YA RAB YA  HAYYU YA KAYYUM YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı filibbertigibbet

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 152
Ynt: Algida
« Yanıtla #10 : 06 Nisan 2017, 16:59:04 »
arkadaşlar kodunuz 7 haneliyse başına 0 ekleyip alabilirsiniz ben öyle aldım boom boom'u.

Çevrimdışı madımak

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4058
 • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Ynt: Algida
« Yanıtla #11 : 06 Nisan 2017, 17:31:00 »
Nugger yok.burda değiştirmek isteyen olursa yazsın lutfen

Çevrimdışı kampanyacı45

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 893
 • ALLAH RIZKIMIZI ÇOĞALTSIN BEREKETLENDİRSİN
Ynt: Algida
« Yanıtla #12 : 06 Nisan 2017, 17:49:54 »
7 haneliyi öğrendiğim iyi oldu çok teşekkür ederim
YA ALLAH YA RAB YA  HAYYU YA KAYYUM YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 893
 • ALLAH RIZKIMIZI ÇOĞALTSIN BEREKETLENDİRSİN
Ynt: Algida
« Yanıtla #13 : 06 Nisan 2017, 17:50:56 »
Nugger kalmamıştır muhtemelen bedava alanlardan gelir yarın
YA ALLAH YA RAB YA  HAYYU YA KAYYUM YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eksi4

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 381
Ynt: Algida
« Yanıtla #14 : 06 Nisan 2017, 18:00:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sadece kod almak meseleymiş kod sınırsız olsa epey çok alırdık eşten dosttan isteyelim bakalım
bendeki eş dostta kendıne istiyo hep gıcıklar :D
VEDA ETTİM; beni üzenlere, karşılıklı otururken huzursuzluk verenlere, akıl verip akıl almayanlara, iğneleyip yaralayanlara...