Gönderen Konu: Migros Rexona çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 1454 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Migros Rexona çekiliş sonuçları
« : 08 Mart 2017, 07:38:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı esran

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros Rexona çekiliş sonuçları
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2017, 07:59:06 »
Katılım sayısı  >:( Migros çekilişlerine güvenemiyorum.
http:// birfarkyaratmak.blogspot.com

Çevrimdışı KollektifChe

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2017, 08:33:07 »
N'apsak arasak mı ya bu kadar katılım pek inandırıcı gelmiyor, katılımlarımız sayılmadı mı acaba :(

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2017, 13:10:44 »
ne hikmettir bir kampanya ürünü almak için markete giderken yolda,karşıma çıkmasını hiç istemediğim birisi çıktı. içimden acaba bu bir işaretmi çekilişe boşuna katılmayayım çıkmayacak demek mi oluyor dedim ama buna rağmen markete gittim katıldım.sonuç çıkmadı  :D

1-2 ay kadar sonra bu rexona kampanyasına gitmeye niyetlenmişken son gün, gene bu istemediğim adam karşıma çıktı yolda  :D bu sefer dedim bu işareti dinleyeceğim kampanyaya katılmadım  :D

tesadüf olamaz arkadaş. 2 kampanyanında son gününe bıraktım.2 defa yolda bu adammı karşıma çıkar  :D öyle sürekli gördüğüm adam olsa normal bir durum diyeceğim. adam 3-5 ay 1 belki 1 yılda 1 kez karşıma çıkar görürüm  :D 2 kampanyadada tam markete gitmek için akrşıma çıkarsa bu bir işarettir  :D

katılmadım neticede rahatım bu çekilişte  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2017, 13:54:45 »
1 adet alanlarda çekilişe katılmış olabilir. Kazananları faceden bulup kaç tane rexona aldıklarını sorabilirsiniz. Belkide hiç almamışlardır :D :D :D