Gönderen Konu: Site Uydu Sorunu  (Okunma sayısı 873 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Site Uydu Sorunu
« : 07 Mart 2017, 18:53:17 »
Arkadaşlar 110 daireli 4 blokluk sitedeyim.Sitede çanak kurmak yasak.Her blokta eurelsat ve turksat çanakları ve santral var.Uzun süredir digiturk sinyal sorunum var ve her gelende çanaktan diyor..Her gelişlerinde 30-50-60 ödedim.Digiturk için sinyal yukselticide taktırdım ama yinede donmalar var.Eskiden nerdeyse sıfıra inmişti.En son gelen uyducu site çanağına ayrı fiyat alırız dedi 150 lira dedi.Aite tönetim yardımcısına sorsuğunda biz yaptıralım dedi.Şimdi yönetim ise olmaz o blokta eutelsat kullanan digitürkü olan tek benmişim ben yaptırcakmışım demiş.

Şimdi gelelim asıl konuya.Para mühim değil 150 yerine 1.5-2 milyar veririm ama dava açıp kazanıp yaptırtıcam.Nasıl bir yol izlemeliyim?
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Site Uydu Sorunu
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2017, 19:14:57 »
Aynı durum mu bilmiyorum geçtiğimiz 3 4 ay boyunca digiturk yayın sorunu yaşadım.  Digiturk arayınca 35 tl servis gönderelim dediler. Alt komşuda da aynı sorun vardı.  En sonunda bi çalışan sitede oturuyorsaniz yönetim kendi anlaşmalı antenci çağırsın dedi. Yönetim antenci gönderdi ama sonraları  peyderpey aynı sorunları yaşadık.  En sonunda antenci digiturk çanağın her şeyini değiştirdi ve o gün bugün sorun yaşamadık.   
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2017, 21:04:31 »
Sorun aynı sorun ve sorununyaşayan benim blokta sadece benim.Zihniyet eksik olunca anlatamıyorsun.Turksat olursa yaptırılarmış diğer türlü bana özelmiş.Bunuda yönetici yaptılar.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2017, 21:34:20 »
Kurunun yanında yaş ta yanıyor 🙁
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2017, 22:30:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sorun aynı sorun ve sorununyaşayan benim blokta sadece benim.Zihniyet eksik olunca anlatamıyorsun.Turksat olursa yaptırılarmış diğer türlü bana özelmiş.Bunuda yönetici yaptılar.

kat mülkiyeti kapsamında değerlendirmek lazım. Sitenin ortak malları site aidatından ödenir.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche