Gönderen Konu: SUrvivor arena 4ün1i  (Okunma sayısı 1269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
SUrvivor arena 4ün1i
« : 21 Şubat 2017, 22:07:08 »
Acun programda reklamını yaptı. Eğer survivor turk telekom tarifesiyle oyunu oynarsan ödüller varmış. Uygulamayı storeden indirip oynayalım. Şuanda yoğunluk var sanırım indiremedim ama storedeki ödüller tişört, kolye falan

Fugo: 4'ün 1'i
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2017, 22:14:57 Gönderen: catpat07 »
:)

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: SUrvivor arena 4ün1i
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2017, 22:19:15 »
Survivor Arena 4'ün 1'i" oyununa hoş geldin! Artık sen de bu oyunla; Survivor heyecanını daha fazla yaşayabilecek, sadece bu oyunu oynayarak kazanabilecek ve çok özel ürünlere sahip olabileceksin!

Nasıl Oynanır?

Oyun 1. sıradan başlar. Her bir sırada dört seçenek var. Senin görevin "Yeşil Kutuları" bularak ilerleyebildiğin kadar ilerlemek! Her sırada gizlenmiş bir "Kırmızı Kutu" var; eğer onu seçersen oyun biter.

Günlük oynama hakkın dolunca sakın üzülme! Kullandığın paketi "Türk Telekom - Survivor" olarak değiştirirsen, günlük can sayını hem arttırabilir hem de muhteşem ödüllere sahip olabilirsin. Tek yapman gereken kalp işaretinin olduğu sıradaki "Yeşil Kutuyu" bulmak. Ayrıca, oyuna başlarken kaç canın olduğunu da görebilirsin.

Atlamaman gereken en önemli şey ise "Denizyıldızları"! Oyunda doğru kutuları buldukça "Denizyıldızı" toplayacaksın. Topladığın "Denizyıldızları" ile "Survivor Shop" bölümünden alışveriş yapabilirsin. Bu bölüme ana menüden ulaşman mümkün.

Survivor Shop

Topladığın "Denizyıldızlarını, her gün yenilenen ve sınırlı sayılardaki birbirinden harika ürünlerin yer aldığı Survivor Shop'ta, doya doya harcayabilirsin. Survivor Shop'tan beğendiğin ürünü alabilmek için "Türk Telekom - Survivor" paketine sahip bir telefon hattının ve tabii ki dilediğin ürün için de yeterli sayıda "Denizyıldızının" olması gerekiyor. İstediğin ürünü satın aldıktan sonra karşına çıkan formu doldurmayı unutma! Sana ürününü teslim etmek için buradan ulaşacağız. Hiçbir yerde bulamayacağın değerli ve özel ürünleri kaçırmak istemiyorsan, buraya sık sık göz atmalısın!

Bol şanslar!

Survivor Türkiye'nin yayın hakları MNG TV Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Bu oyun MNG TV A.Ş tarafından yapılmıştır.
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2017, 23:06:23 »
Geç yaramaz kim kullancak survivor paketini ödülü almak için şartmş

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2017, 23:09:22 »
4gb internet+1000 sms+1000 dk ve her ay beş yarısmacı destek mesajı 12 ay taahütlü 35 tl
:)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2017, 23:10:49 »
4gb internet+1000 sms+1000 dk ve her ay beş yarısmacı destek mesajı 12 ay taahütlü 35 tl
Bu paketin 750 dk olanını 26 ya aldık bizimkilere.Bu durumda hediye sağlam olaa girilir değilse işe yaramaz bence.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2017, 07:56:31 »
ben kullanıyorum 2 gb+1000 dk+1000 sms 23 tl geçen sene de 19 tl idi