Gönderen Konu: TOYOTA Test Sürüşü Paris Seyahati  (Okunma sayısı 1129 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
TOYOTA Test Sürüşü Paris Seyahati
« : 09 Şubat 2017, 21:39:18 »
Her görüşte aşk,Tek sürüşte Paris.

18-19 Şubatta Toyota Plazalara gelin,Toyota C-HR test sürüşüne katılın. İki kişilik Paris seyahati kazanma şansı yakalayın.

Bu kampanya TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. adına MPİ’nin 03.02.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/253-949 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 18.02.2017 saat 09.00 – 19.02.2017saat 19.00 tarihleri arasında Türkiye genelinde Toyota bayilerinde (56 adet) kurulacak danışma masalarına gidip ad,soyad,adres ve GSM no bilgilerini kayıt ettirerek ehliyet ibrazı ile test sürüşü yapanlara 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde yürütülecektir. Talihliler, 24.02.2017 tarihinde saat 10.00’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Toplantı Salonu)noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 1 kişiye Paris Seyahati (20.04.2017-23.04.2017 tarihleri arasında,otellerin doluluk durumuna göre firmanın belirleyeceği tarihlerde çift kişilik odada, 2 gece 3 gün(Oda+Kahvaltı) , gidiş+dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti + transfer sağlanacaktır.) verilecektir. Talihliler 27.02.2017 tarihli Milliyet Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımlarda verilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Seyahat talihli dahil iki kişiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat, İstanbul’da başlayıp İstanbul’da bitecektir, İstanbul Havalimanına kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. 18 yaşından küçükler ve TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. çalışanları düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2017, 22:08:22 Gönderen: gulem61 »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: TOYOTA Test Sürüşü Paris Seyahati
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2017, 17:38:40 »
Bugun Dumankaya Gebze deydim. Dun tiklim tiklimmis. Asiri ilgi vardi ve gorevli hanim "cekilise katilmak istiyor musunuz ?" diye sordu. Hanimefendi bugun daha bos oldugunu soyledi.
Sukur ki yapilan kampanyadan haberleri vardi ve test surusu bitiminde de beyefendi " tatil kazanabilirsiniz, bilginiz olsun "  dedi. Bu kadar ilgili test surusu gunleri gormedim.
Genelde kampanyadan habersiz olur yada kaydinizi almazlar. Dumankaya Gebze ye 5 yildiz verdim.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2017, 17:47:15 »
Esiminde resmini çekmişler toyotodan yazı geldi diye sonkar yenibosnada

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2017, 19:29:23 »
Araba dıştan çok güzel ama ne biliyim sarmadı beni hiç.Arkada oturan için hele pek güzel anlar yaşatmaz gibime geliyor.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2017, 19:49:50 »
Yok yaa çakma crv gibi. Tutmaz bu türkiyede

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2017, 20:42:43 »
Esiminde resmini çekmişler toyotodan yazı geldi diye sonkar yenibosnada
bizim fotgrafimizi cekmediler
tablet ustunde tum islemleri yaptilar
bu defa katilim yuksek olacak gibi geldi hayirlisi
Evet Mustafa bey arkanın camları çok küçüktü açıkçası
pek beğenmedik almayacağız 😂

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2017, 21:54:15 »
Dışı 10 numara içinde gercekten iş yoktu cok vasat

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2017, 23:43:40 »
Araba dıştan çok güzel ama ne biliyim sarmadı beni hiç.Arkada oturan için hele pek güzel anlar yaşatmaz gibime geliyor.

Yok yaa çakma crv gibi. Tutmaz bu türkiyede

Honda Civic hatcback, Mini Cooper, Fiat 500 , Nissan Juke gibi farklı tasarımları sevenlere hitap ediyor bence. Genelde diğer markalarda böyle farklı tasarımlar oluyor, Toyota'da bu akıma uymak için çıkardı sanırım, zira tüm araçları klasik tarzlardaydı.
Zaten aracın arka kısmı ben direk Nissan Juke a benzetmiştim ki sonrasında yorumlara baktım herkes Juke'a benzetiyor.

Ötv, Euro derken artık en basit araba bile 80-100 bin lira oldu. Hedef kitle olan 18-30 yaş arası üniversiteli yada yeni işe başlayan beyaz yakalarda o para gezmez de :D Yurtdışındaki gençlere yönelik diyelim. Farklı tasarımı olsun diyen hanımlar için de ailede 2. araba olur. Ama Türk ailesi yapısına ters bir araba elbette.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2017, 23:47:43 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.