Gönderen Konu: CarrefourSa Kariyer  (Okunma sayısı 646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuray.uzunc

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1331
CarrefourSa Kariyer
« : 09 Ocak 2017, 12:53:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

“Mutluyum çünkü...” Yarışma Katılım Koşulları
CARREFOURSA KARİYER·9 OCAK 2017 PAZARTESİ
 
“Multuyum çünkü…” yarışması, CarrefourSA Kariyer Facebook sayfası (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) üzerinde gerçekleşecektir.
CarrefourSA Kariyer, Facebook yarışmasına (Yarışma) ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili yarışmaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.
1- Yarışma sadece CarrefourSA Kariyer Facebook sayfası üzerinde gerçekleşmektedir.
2- Yarışma ile ilgili olarak Facebook sorumluluk kabul etmez.
3- Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
4- Yarışma 9.1.2017 tarihinde 14:00’da başlayacak ve 13.1.2017 tarihinde 14:00’da sona erecektir.
5- CarrefourSA Kariyer, yarışmayı dilediği zamanda durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. CarrefourSA’nın iradesi ve kontrolü dışında gerçekleşecek ve yarışmanın devamını imkânsız hale getirecek tüm sebepler CarrefourSA’nın yarışmayı durdurma ve iptal etme hakkını doğurmaktadır. Bu durumda CarrefourSA’nın herhangi bir sorumluluğu ve herhangi bir tazminat yükümlülüğü bulunmayacaktır.
6- Bu kampanya, CarrefourSA adına SosyalİK Medya tarafından düzenlenmektedir.
7- Yarışmaya katılmak için, katılımcıların haftaya  başlarken Pazartesi motivasyonunu anlatan cümlelerini #MutluyumÇünkü hashtagiyle beraber yarışma postunun altında paylaşmaları gerekiyor.
8- Yarışmaya katılım için gönderilen mesajda eksik bulunan herhangi bir unsur nedeniyle ödülün teslim edilememesi durumunda CarrefourSA sorumluluk kabul etmez.
9- Yarışmada “#MutluyumÇünkü” hashtagiyle beraber, haftaya  başlarken Pazartesi motivasyonunu anlatan cümlelerini paylaşacaklar ve en etkileyici yorumun sahibi olan bizden sürpriz bir hediye kazanacaktır.
10- Belirtilen ödül haricinde katılımcılara başka bir ödül verilmeyecektir, ödüller paraya çevrilmeyecek veya başka bir ödül ile değiştirilmeyecektir.
11- Katılımcılar, uygulamaya katılmak için gerekli üyelik bilgileri ile telefon numaralarını, CarrefourSA ile paylaştıklarının bilincindedir ve buna muvafakat etmiştir. CarrefourSA ve grup şirketleri, katılımcılara ait bilgileri, promosyonlar ve yenilikler ile ilgili haberdar etmek amacıyla kullanabilir.
12- Kazanan kullanıcılar 16.1.2017 günü saat 11.00’de CarrefourSA Kariyer Facebook sayfasından duyurulacak ve kendilerinden CarrefourSA Kariyer Facebook sayfası üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişim bilgilerini iletmeleri istenecektir.
13- Katılımcılar, kişisel bilgilerini tam ve doğru olarak iletmek zorundadır. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Kişisel bilgiler ile ilgili yanlış beyanlarda bulunulması, yarışmaya katılım şartları ile belirlenen kuralların ihlal edilmesi, yarışmayı haksız usul ve yollarla kazanmaya çalıştığının tespiti, aynı kişinin birden fazla kimlik bilgisiyle/Facebook hesabıyla yarıştığının tespit edilmesi, yarışma verilerinin, katılımcı yorumlarının izinsiz bir şekilde silinmesi, değiştirmeye çalışılması durumunda, yarışmacı ödül kazanamaz, yarışma ile ilgili tüm verileri de silinebilir ve CarrefourSA tarafından düzenlenen benzeri yarışmalara tekrar katılması kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda CarrefourSA’nın hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi söz konusu durumlar sebebiyle ilgili fiilleri gerçekleştiren kişiler, üçüncü kişilerin uğradıkları her türlü zararı CarrefourSA adına tazmin edeceklerdir.
14- Ödüllerin ilgililerine ulaştırılabilmesi için cep telefonu numaralarının geçerli numaralar olması gerekmektedir. Yine ilgililerin, telefonla kendilerine ulaşıldığında Türkiye Cumhuriyeti sınırları dâhilinde geçerli bir adres bilgisi vermesi gerekmektedir.
15- 18 (Onsekiz) yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
16- Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler. Gerçeğe aykırı bilgilerin kullanılması halinde katılımcının talep hakkı düşer. Katılımcı uygunsuz içerik ve küfür içeren yorumlar yazamaz, yazsa dahi silinecektir.
17- Facebook altyapısının eksik ve hatalarından fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.
18- Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler.
19- SosyalİK Medya ve CarrefourSA çalışanları yarışmaya katılamayacaktır.

BeğenDaha fazla ifade gösterYorum YapPaylaş

Çevrimdışı ducu

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 18
CarrefourSA Kariyer "Mutluyum çünkü.." Yarışması
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2017, 15:58:29 »
Merhaba,

/carrefoursakariyer sayfasında ödüllü Facebook yarışması var.

Son katılım tarihi 13 Ocak.

 :)