Gönderen Konu: Blog kampanyaları hakkında.  (Okunma sayısı 3652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
Blog kampanyaları hakkında.
« : 13 Aralık 2009, 19:18:02 »
Son zamanlarda blog kampanyaları oldukça arttı vede ne kadar güvenilir kampanyalar olduğu tartışılır. Çünkü bunların arasında sırf izleyici toplamaya çalışanlarda var ve hediyelerin nasıl vede ne şekilde verileceğide muallakta. Kargo ücretleri konusundada hemen hemen hepsinde net bir açıklama yok.

Diyeceğim öncelikle şu ki, görüntü kirliliğini engellemek için internet kampanyalarının içinde blog kampanyaları olarak alt forum oluşturulsun. Bu forumun moderatörüde tamamıyla açık ve net olmayan blogları yayından kaldırsın veya blog sahibi ile iletişime geçsin.

Sizdede muhtemelen aynı rahatsızlık vardır. Siz neler düşünüyorsunuz arkadaşlar?
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
Ynt: Blog kampanyaları hakkında.
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2009, 19:18:43 »
aynı fikirdeyim.

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2009, 19:21:40 »
Dün itibariyle bu görüşümü admine ilettim.Henüz foruma girmediği için bir cevap alamadım ama olumlu bir cevap alacağımızı düşünüyorum.Gördüğüm kadarıyla bu durumdan hepimiz rahatsızız.

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2009, 19:24:51 »
inşallah ufuk, yoksa internet kampanyaları bölümüne giresim kalmadıydı. hangisi normal hangisi blog kampanyası belli değil. inşallah düzeltirler.
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2009, 19:27:36 »
Bu konuyu görüşüp uygun bişeyler yapacağız. En olmadı bu kampanyalara izin vermeyiz, ama bir düzenleme yapılması şart oldu gerçektende.

Çevrimdışı Caspian

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2009, 19:44:01 »

Haklıısın aslında Bölüm çok kalabalık olmuş neye el atsam blog çıkıyo
izleyici olduğumda sonucunun ne olduğunu felan bilmediğim bi sürü blog kampanyasına katıldım.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2009, 20:08:48 »
blog kampanyalarında  her ne kadar şansız olsam da seviyorum bu tür kampanyaları,ancak bu şekilde çok karışık oluyor sonuçlarını takip etmekte de zorlanıyoruz.Blog kampanyaları adı altında bir bölüm açılırsa en azından takip etmemiz kolaylaşır,daha düzenli olur diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2009, 23:38:34 Gönderen: sevgi128 »

Çevrimdışı self_control

• Usta Kampanyacı
  • tamda avatar altı :Pp
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2009, 23:27:39 »
süper fikir.
ben hiç sevmiyorum blog kampanyalarını böyle bir görüş bildirecektim ki, konu varmış.
bence de internet kampanyalarından kaldırılmalı, zira sırf görüntü kirliliği yapıyor(kendi adıma) :D

GS FAN CLUB

Çevrimdışı Melos

• Usta Kampanyacı
    • Gezi,Yemek Tarifleri,Tatil,Hobi,Video,Örgü,Dantel,Sağlıklı Beslenme Ve Diyet
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2009, 23:09:04 »
fırsat olmadı söleyee blog kampaynaları bitişleri falan karışıyor ayrı bir kategori olsun

Çevrimdışı a.sena.a

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2009, 14:33:53 »
ya bu blog kampanyalarında teşekkür et butonu yok. olsa iyi olmazmıydı
oy istemek için lütfen mesaj atmayınız geri dönüş yapamıyorum sizin de vaktiniz ve mesaj hakkınız boşa gitmesin.