Gönderen Konu: BKM Express'le Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim!  (Okunma sayısı 1190 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

• Acemi Kampanyacı
  • **
Kampanya, 19 Aralık 2016 –  19 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarında  geçerlidir.
Kampanya dönemi boyunca, TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 25 TL akaryakıt indirimi verilir.
Kampanyadan ilk 8.000 işlem yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları alışverişler için yararlanabilirler.
Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.
Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır.
Sadece TOTAL mobil uygulamasında tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir.
Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL mobil uygulaması sadece araç içindeyken kullanılmalıdır.
BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
deneyen var mı?
Mobil uygulamaya girdim ama nasıl yapılması gerektiğini anlamadım
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
Telefonunuza Total ve Bkm Express uygulamasını indirin. Bkm Exprese bir kart tanımlayın. Kampanyanın geçerli olduğu totale gidip total kart alın. Size kartın şifresini sms ile gönderecekler. Uygulamaya bu şifre ile giriş yapın. Uygulamanın mobil ödemeler kısmını açın. Sağ üstte plakalar kısmına araç plakasını tanımlayın. Yakıtı mobil ödeme ile alacağını söyleyin ve mobil ödeme geçerli pompaya gidin. 75 TL lik yakıt isteyin. Pompacı sisteme plakanızı girdiğinde elinizdeki telefonnun mobil ödemeler kısmında yakıt aldığınız yazacak. Yakıt alımı bittiğinde telefonda Bkm Express ile öde çıkacak. Bu kısma tıklayarak 50 tl olarak yakıtı ödeyeceksiniz. Sonra bir 75 daha isteyip aynı işlemi uygulayın.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
3-4 gündür total benzin istasyonlarında mobil ödeme çalışmadığı söyleniyor bkm expres ile benzin alamıyorum. İzmit genelinde bu sorun var. Sizlerde bu 3-4 gündür sorunu yaşıyor musunuz?
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6