Gönderen Konu: küçük bir süprizimiz var  (Okunma sayısı 1270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
küçük bir süprizimiz var
« : 09 Aralık 2009, 19:36:59 »

Santa Clause(**)  hayal ürünü olabilir ama mutluluk gerçektir.  Bu yıl hiç tanımadığınız birine hediye verip, yine hiç tanımadığınız birinden hediye almak ister misiniz? Türkiye’nin en marjinal alış-veriş sitesi  BuldumBuldum.com ve En iyi Haber Blogu YazBuraya.com işbirliği ile siz de bu yıl tanımadığınız birinin Noel Babası olup, mutluluğun bulaşıcı etkisi ile tanışın.

Eğer siz de “Noel Bana Benim! ” diyorsanız, bu yazının altına kendi mutluluk senaryonuzu yazın;  Senaryonuz en beğenilen mutluluk hikayesi seçilsin, siz de  Yılbaşı sabahı tanımadığınız bir yüzde tebessüm olup, bir başka Noel Baba’nın da sizin yüzünüzde mutluluk olmasını keyifle izleyin!

(**) Noel Baba

Son Başvuru: 21 aralık 2009  saat:23:59

Katılım Şartları

1.Her katılımcı, yarışmaya en az 15 kelimeden oluşan ve  “Yılbaşı - Noel Baba” temasına sadık kalarak, kendisi tarafından yazılmış senaryosunu, bu yazının altında bulunan ve “Ahkam” tabiri ile anılan alana yazıp, göndermek sureti ile yarışma için başvuruda bulunabilir.
2.Her katılımcı, YazBuraya.com yönetiminin onaylayacağı, en fazla 1 (bir) senaryo ile yarışmaya dahil olur.
3.Yarışmaya katılan herkes, Ahkam bölümünde yazdığı ismin, e-mail (elektronik posta adresi) bilgisinin ve gönderdiği senaryo’nun kendisine ait ve/veya doğru olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.
4.Bu yazının altındaki Ahkam bölümüne senaryo göndermek, yarışmaya peşinen dahil olunacağı ve/veya kabul edileceği ve/veya ödüllendirileceği şeklinde yorumlanamaz.
5.Bu yarışma T.C uyruklu vatandaşlara açık olup, 18 yaşını doldurmamış hiç bir birey yarışmaya başvuramaz, kazansa dahi hediye alamaz ve/veya talep edemez. Bu yarışmaya başvurarak T.C uyruklu olduğunuzu ve 18 yaşını doldurduğunuzu beyan ve kabul etmektesiniz.
6.Yarışma sonucunda “en iyi mutluluk senaryosu” seçimi; çekilişe ve/veya kuraya ve/veya başka herhangi bir şans unsuru taşıyan tercihe bağlı değildir. Yarışma sonucu kazanan katılımcı tespiti BuldumBuldum.com ve YazBuraya.com yönetimlerinin belirlediği ve önceden açıklamak zorunda olmadığı usullere göre yapılacak olup, yarışma sonucunda yalnız 1 (bir) katılımcı hediye (ödül)  almaya hak kazanacaktır.
7.YazBuraya.com ve/veya BuldumBuldum.com istediği zaman, önceden haber vermeksizin bu yarışmayı durdurma, iptal etme, yürürlükten kaldırma, yineleme ve/veya tek taraflı fesh etme hakkını saklı tutar.
8.Yarışmayı kazanan katılımcıya, ödülünün (ürünün) gönderimi Buldumbuldum.com tarafından yapılacaktır. YazBuraya.com’un bu yarışmayı kazanan katılımcıya vaad edilen ürünün ve/veya hediyenin gönderilmesi ve/veya kazandığı beyan edilen kişiye ulaştırılması ve/veya kargo, posta gibi gönderi masrafları ile ilgili hiçbir maddi ve/veya manevi yükümlülüğü yoktur.
9.Yarışmaya katılan ve yarışmayı kazandığı beyan edilen katılımcıya, yarışma metni içerisinde vaad edilen hediyenin ve/veya ödülün ve/veya ürünün gönderimi; Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde, lojistik imkanların yeterliliği çerçevesinde yapılacaktır.
10.YazBuraya.com ve/veya BuldumBuldum.com yarışma şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirme ve/veya yenileme ve/veya kaldırma hakkını saklı tutar.
11.Bu sayfayı görüntüleyen ve/veya yarışmaya başvuran herkes, tüm katılım şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı armutadam

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: küçük bir süprizimiz var
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2009, 19:55:17 »
çok aşırı değişik bir yarışma  ;D