Gönderen Konu: tasartı.com/virgin radyo işbirliğiyle  (Okunma sayısı 1203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canan10

• Usta Kampanyacı
tasartı.com/virgin radyo işbirliğiyle
« : 09 Aralık 2009, 15:47:45 »

Virgin Radio 1. Yaşgünü Özel Tişört Tasarım Yarışması

Virgin Radio 1 yaşında! Virgin Radio doğumgününü dinleyicileriyle beraber kutluyor ve tam 60 şanslı dinleyicisine özel tasartı tişörtü armağan ediyor. Hiç bir yerde satışa sunulmayacak olan ve tasarti.com işbirliği için özel olarak üretilecek bu tişörtlerin tasarımcısı siz olabilir ve Sony PSP (PlayStation Portable) kazanabilirsiniz.
Yarışma Kuralları

1. Tasarımcılar yaptıkları tişört tasarımlarını 2 Aralık - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında tasarti.com’a yükleyecekler. Tasarımlar tasarti.com sitesinde sergilenecektir, ve 4 Ocak 2010'a kadar tasarti.com'da oylanmaya devam edecektir. 5 Ocak'ta yarışmanın kazanan tasarımı açıklanacaktır.
2. Tasarımınızın Virgin Radio’nun 1. yaşgünü ile ilgili olduğunun anlaşılması gereklidir.
3. Bu yarışma Virgin Radio’nun 1. yaşgünü için özel tişört tasarlanması ve üretilmesi amacıyla yapılmaktadır. tişörtler hiç bir yerde satılmayacak, sadece 120 adet üretilecek ve radyodan hatıra amaçlı verilecektir. Tasarımcılar bu yarışma için hazırladıkları tasarımları başka hiç bir yerde kullanamazlar.
4. Tasarımınızda Virgin Radio logosunu kullanmanız gerekmektedir.
5. Tasarımlarda doğrudan fotoğraf kullanımını kabul etmiyoruz. Fotoğraflar üzerinde çalışılarak grafik formlara getirilmiş olabilir. Ayrıca kendi çizimlerinizi ya da kolajlarınızı da kullanabilirsiniz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arama yaptım ama bulamadım ilgilenen arkadaslar olur belki..

sponge

• Ziyaretçi
Ynt: tasartı.com/virgin radyo işbirliğiyle
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2009, 17:19:16 »
katılanlara başarılar :)

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
Ynt: tasartı.com/virgin radyo işbirliğiyle
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2009, 17:19:59 »
ben katıldım ama çok güzel tasarımlar var