Gönderen Konu: Yüksek Lisans Proje Hk.  (Okunma sayısı 1252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
Yüksek Lisans Proje Hk.
« : 08 Ekim 2016, 19:47:43 »
Merhaba arkadaşlar yüksek lisansımı bitirebilmek için son aşamaya yani proje aşamasına geldim. İş yoğunluğundan dolayı maalesef zaman bulamıyorum. Aranızda makul bir ücrete proje yazabilen ya da tanıdığı olan varsa bilgi verebilirse sevinirim.
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Yüksek Lisans Proje Hk.
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2016, 22:32:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Merhaba arkadaşlar yüksek lisansımı bitirebilmek için son aşamaya yani proje aşamasına geldim. İş yoğunluğundan dolayı maalesef zaman bulamıyorum. Aranızda makul bir ücrete proje yazabilen ya da tanıdığı olan varsa bilgi verebilirse sevinirim.
projeler tezlerden kolaydır emın olun 2 gunde bıle bıtırırsınız, konunuzu googledan arastırın ve orneklerını bulun bır ıkı kere okuyun ıcerıgı olusturun, kendı cumlelerınızı ve alıntıları kullanın 70-80 arası bısey cıkarın danısmanınız zaten okumaz bıle... paranız cebınızde kalır
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı sahte

• Usta Kampanyacı
  • Uykum Gibi Gelsene...!
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2016, 09:55:20 »
Şu an tez yazma aşamasındayım ve 4-5 saatte ancak 1 paragraf yazabiliyorum. İntihal olayı çok sıkıntılı. Tez yazmak zor işmiş ama bir kere yazmaya başlayınca alışıyorsun tempoya, araştırmaya. Bir gün öncesinden dosyaları indiriyorum ertesi gün yazmaya başlıyorum. Dediğim gibi paragraf paragraf gidiyorum. Sizde kendinize önce içerik çıkarın. Daha sonra onları paragraflara bölün, öyle yazması daha kolay oluyor.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2016, 12:12:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Şu an tez yazma aşamasındayım ve 4-5 saatte ancak 1 paragraf yazabiliyorum. İntihal olayı çok sıkıntılı. Tez yazmak zor işmiş ama bir kere yazmaya başlayınca alışıyorsun tempoya, araştırmaya. Bir gün öncesinden dosyaları indiriyorum ertesi gün yazmaya başlıyorum. Dediğim gibi paragraf paragraf gidiyorum. Sizde kendinize önce içerik çıkarın. Daha sonra onları paragraflara bölün, öyle yazması daha kolay oluyor.
2 ylısans bıtırdım bırını tezsız bırını tezlı yaptım... tez ıcın her zaman yardımcı olabılırım dm atın yeter...

proje onemsız cıdden dınleyın sozumu arkadas hatta lıste cıkarıp buraya eklese bıle yardımcı olurum yanı o derece kolay... intihal olayına gelırsek eger cumlelerdekı kelımelerın eş anlamlılarını googledan bakın... %20 malesef sınır ben %15lerde bıtırdım hep

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2016, 12:28:09 »
ıkı sıteden bahsedıcem reklam sayılır mı? sayılırsa kaldırırım...

1- Google Scholar... tum makalelerı konularınızı burdan bulursunuz...

2- Asos Index... bu da işinizi gorur...

ayrıca konunuzla ılgılı tez bulun YÖK/tez...tezlerın kaynakcalarından daha fazla kaynak bulursunuz