Gönderen Konu: Daha önce söylemiş miydim yurtici kargoda nefret ediyorum >:(  (Okunma sayısı 1471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
Dün evden dışarı çıkmadım. Hatta başka bir kargoyu da getirdiler ama güya bir kargoyu evde bulamadıkları için teslim edememişler . Mesaj gelmese haberim de olmayacak çünkü ihbar kağıdı da yok. Zaten gelseler evde bulacaklar.

Verdikleri cevap hep aynı. İhbar kağıdı ucmustur. Komşuya falan uğradığınız bir ara olmuştur o ara gelmiştir.  Şikayet falan da işe yaramıyor nasılsa  >:( Sadece tavır alıp daha da zorluk çıkartıyorlar.

Bir kez daha söylemek istiyorum. YURTİCİ KARGO DAN NEFRET EDİYORUM!!!!
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
Ynt: Daha önce söylemiş miydim yurtici kargoda nefret ediyorum >:(
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2016, 13:50:01 »
Valla bende nefret ediyorum öğrenciyim arabam yok dolmuş şubenin ordan geçmiyo taksi git gel 40 tl alıyor şubeye kadar. Ayın 21 inde yola çıkan kargom 23 ünde şubeye geldi ayın 30 u oldu hala daha elime ulaşmadı. Sürekli ilk teslimatta yola cikcaktir yaziyo. Aradığımda ise cok yogunuz anca pazartesine gelir deniliyor. En nefret ettiğim kargo şubesi zaten kapımada getirmiyo. Apartmanın yönetimine brakıp kaçıyolar. Çok sorunlular.
Only in madness do you find beautiful death?

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: Daha önce söylemiş miydim yurtici kargoda nefret ediyorum >:(
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2016, 14:08:10 »
tüm kargolarda yaşanıyor bu tarz olaylar hangisinde başımıza gelmedi ki ? msg , aras, sürat kargo , vs. vs.  kampanyacıyız her kargodan ürün gelmiştir
havalı pahallı ambalajlarla sarılı cam hediyelerin bile kırık geldiği bilirim

markalardan bagımsız olarak, o kapıya getiren kargocuların da çok hatası var; düşürüyor kırıyor açıyor içine bakıyor vs. vs.

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
Tipik Yurtiçi Kargo bahaneleri...  Ne kavgalar ettim, nasıl çileden çıktım, yok... Cevap hazır, "gelin şubeden alın.."

İhbar kağıdı uçmuştur diye birşey var mı Allah aşkına? Her defasında bunu söylüyorlar. Evde olan adamın ziline basmak yerine neden hayali ihbar kağıdı bırakıyorlar, anlamış değilim.

Ben de TEK KELİME İLE NEFRET EDİYORUM

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
bizim şubedekileri işten çıkarmışlar şikayetlerdendir muhtemelen sonunda olacağı oydu

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tipik Yurtiçi Kargo bahaneleri...  Ne kavgalar ettim, nasıl çileden çıktım, yok... Cevap hazır, "gelin şubeden alın.."

İhbar kağıdı uçmuştur diye birşey var mı Allah aşkına? Her defasında bunu söylüyorlar. Evde olan adamın ziline basmak yerine neden hayali ihbar kağıdı bırakıyorlar, anlamış değilim.

Ben de TEK KELİME İLE NEFRET EDİYORUM

herkese aynı hikaye.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche