Gönderen Konu: Vodafone Faturasızlar’a Özel Geleneksel BMW Çekiliş Kampanyası(31.08.2016)  (Okunma sayısı 1319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Vodafone Faturasızlar’a Özel Geleneksel BMW Çekiliş Kampanyası

Gelenekselleşen çekiliş kampanyamız ile Vodafone Faturasızlar 1-31 Ağustos tarihleri arasında hatlarına yaptıkları her 5TL yükleme için 1 çekiliş hakkı ile 1 BMW 1.18i ve 100 i Phone 6s’ten birini kazanma şansı yakalıyor.

Kimler Katılabilir ?

18 yaş ve üzeri tüm faturasız bireysel Vodafone aboneleri çekiliş kampanyasına katılabilir.
1 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılan her 5TL yüklemede veya her 5TL’lik Haftalık Kart yüklemesinde 1 adet çekiliş hakkı kazanılır.Tek seferde minimum 15TL tutarında yükleme yapılabilir. Kampanyaya katılım sınırlaması yoktur.Kampanyaya katılım için herhangi bir şart aranmamaktır. TL yüklemesi yapan veya Haftalık Kart yükleyen tüm aboneler otomatik olarak çekilişe katılmış sayılacaktır.Aboneler yaptıkları yükleme sonucunda kaç adet çekiliş hakkı kazandıklarına dair bilgilendirme SMS’i alacaklardır.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
banada geldi bugün yükleyince.dedim ya bir yanlışlıkmı var bitmedimi bunun süresi diye  :D yeniymiş
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kapito

• Usta Kampanyacı
Ben de 6 adet çekiliş kazandım tek seferde. Hadi hayırlısı bakalım  8) 8)
''Ve bir gün, herkes hak ettiğini bulur.''

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
Kazanan talihliler 23.09.2016 tarihli Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.