Gönderen Konu: ProfiloEvAletleri:20kişiye traş seti hediyeli Babalar Günü yarışması-19Haziran  (Okunma sayısı 712 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9585
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

profiloevaletleri

Dayanıklı babalarımızın Babalar Günü hediyesi Profilo'dan!‪ #endayaniklibaba‬ hashtag’i ile hikayenizi anlatan fotoğrafınızı Instagram'da paylaşın, sürpriz hediyeler kazanacak 20 şanslı isimden biri de siz olun. #ProfiloEvAletleri #Profilo #yarisma #babalargunu

#endayaniklibaba - Instagram Yarışması Katılım Koşulları
Profilo Ev Aletleri·13 Haziran 2016 Pazartesi
  1. İşbu Katılım Koşulları, Instagram üzerindeki “##endayaniklibaba” isimli yarışmayla ilgili katılım koşullarını belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedürler kapsamında, ilgili yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.   

2. Profilo Ev Aletleri kurumsal Instagram sayfası Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan “#endayaniklibaba” isimli yarışma 13.06.2016 - 19.06.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 

3. Yarışma, 19 Haziran 2016 Pazar günü, saat 23:59 itibarıyla sona erecektir.

 
  4. Yarışmaya katılacak kullanıcıların, yarışmaya katılım öncesinde Profilo Ev Aletleri Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Yarışmanın içeriği, takipçilerin “#endayaniklibaba’’ ve “#ProfiloEvAletleri” etiketlerini kullanarak babasıyla ya da bir baba olarak kendi çocuğuyla çekilmiş fotoğraflarını, neden en dayanıklı baba olduklarına dair bir hikayelerini anlatarak ve @ProfiloEvAletleri hesabını da etiketleyerek paylaşmalarından ibarettir.   5. Sadece “#endayaniklibaba” ve “#ProfiloEvAletleri” etiketlerini kullanan ya da sadece @ProfiloEvAletleri hesabını etiketleyen veya sayfayı beğenmeden yapılan paylaşımlar değerlendirme dışı olacaktır.
 
  6. Kazananlar belirlenirken, katılımcının paylaştığı görselin kendisine ait olması esas alınacaktır. Internetten alınarak paylaşılan görseller değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
  7. Paylaşılan görsel başka bir markanın yarışmasında kullanılırsa ya da paylaşılan görselde “#endayaniklibaba” ve “#ProfiloEvAletleri” etiketleri dışında başka bir markanın etiketi yer alırsa katılımcı yarışmadan otomatikman diskalifiye edilecektir.
 
  8. Paylaşılan fotoğraf ve hikayelerden jürimizi etkilemeyi başaran, en etkileyici 20 hikaye ve fotoğraf Profilo Ev Aletleri jürisi tarafından kazanan olarak belirlenecek olup, ödüle hak kazanacaktır.
 

  9. Ödülün mahiyeti, traş şeti olarak belirlenmiştir.
 
  10. İşbu yarışmanın kazananları yarışma bitimini takip eden beş (5) iş günü içerisinde Profilo Ev Aletleri Facebook ve Instagram sayfasında açıklanacaktır.
 
  11. Kazanan kullanıcılardan, iletişim bilgilerini Instagram özel mesaj yoluyla paylaşmaları istenecektir.
 
  12. Kazanan kullanıcıların, sonuçların açıklanmasını takip eden beş (5) iş günü içerisinde iletişim bilgilerini Instagram özel mesaj yoluyla iletmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkını kaybedeceklerdir.
 
  13. Katılımcılar, kendi kusurlarından kaynaklansın veya kaynaklanmasın, işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde, Profilo Ev Aletleri’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Profilo Ev Aletleri aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, Profilo Ev Aletleri her türlü sorumluluktan, fikri mülkiyet taleplerinden, 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduklarını kabul, taahhüt ve beyan ederler.     

Çevrimdışı ferdi06

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 2

Çevrimdışı catpat07

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 8401
Sonuçlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
:)