Gönderen Konu: Nesine.com Şampiyonluk Gelince  (Okunma sayısı 1935 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Nesine.com Şampiyonluk Gelince
« : 04 Mayıs 2016, 00:42:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

• Bu yarışma, Nesine.com tarafından 29 Nisan-9 Mayıs 2016 saat 23:59 tarihleri arasında  düzenlenmektedir.
• Yarışmaya katılım ücretsizdir, 18 yaşını doldurmuş olan herkes katılabilir. Katılmak için çekmiş olduğunuz size ait Fenerbahçe basketbol takımını motive edici bir videonun linkini sampiyonlukgelince.com internet adresinde paylaşmanız gerekmektedir.
• Taraftarlardan gelen videolar jüri tarafından değerlendirilecek ve jürinin seçtiği en güzel 2 videonun sahibi Final Four seyahatine hak kazanacaktır. Toplamda 30 olmak üzere, site üzerinde en çok beğeni alan ilk 10 video imzalı forma, son 20 video ise imzalı top ile ödüllendirilecektir.
• Jüri seçim ve kriterleri tamamen jürinin sorumluluğu altındadır. Ödül kazanamayan videolardan jüri ve Nesine.com sorumlu tutulamaz. Aynı beğeniyi alan videoların sıralaması, yükleme tarihine göre yapılacak, tarihi daha eski olan video üst sırada yer alacaktır.
• Ödüller; 2 kişiye Final Four bileti ve Berlin gidiş-dönüş uçak bileti ve konaklama, 10 kişiye Fenerbahçe basketbol takımı oyuncularının imzalı forması, 20 kişiye Zeljko Obradovic imzalı basketbol topudur. Final Four bileti ve seyahati kazananların vizesi olmaması durumunda kendilerine imzalı forma ve basketbol topu hediye edilecektir.
 • Belirtilen ödüllerin haricindeki tüm masraf ve harcamalar kazanan kişinin sorumluluğundadır. Yurt dışı çıkış harcı, pasaport ve vize temini ve ücretleri kazanan tarafından organize edilmeli ve ödenmelidir.
• Ödül kazananlara, yetkililer tarafından Facebook bilgileri üzerinden ulaşılacaktır. Facebook'ta gerçek bilgilerini paylaşmamış kişiler ödül kazanma hakkını kaybeder.
• Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
• Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Nesine.com sorumlu tutulamaz.
• Ödül kazananların, söz konusu haklarını Nesine.com kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim bilgileri vermeleri halinde Nesine.com sorumlu tutulamayacaktır.
• Nesine.com; yarışma boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün yarışma verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
• Katılımcıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Nesine.com tarafından yapılacaktır.
• Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Nesine.com’un yarışma ve yarışma uygulama kayıtları esas alınacaktır.
• Nesine.com, bu yarışmaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme hakkını saklı tutar.
• Nesine.com bu yarışmayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar.
• Ödül kazanan kişilerin Nesine.com’dan ödülünü teslim alırken, gerçek kimliğini kanıtlayabilmesi için, nüfus cüzdanını göstermesi zorunludur.
• Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Nesine.com Şampiyonluk Gelince
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2016, 13:23:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: Nesine.com Şampiyonluk Gelince
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2016, 15:33:47 »
Desteğiniz için teşekkürler herkese.
Sıralamada önümde olan kişilerin asıl ve yedek olarak seçilmesi sonrası 9. Sırdda yer buldum :)
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum