Gönderen Konu: FLO-Anneler Gününe Özel ASGOLD Anturaj Gümüş Kolye Hediye (8.5.2016)  (Okunma sayısı 1264 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Anneler Gününe Özel ASGOLD Anturaj Gümüş Kolye Hediye Kampanyası

100 TL ve üzeri alışverişlerde AsGold Anturaj Gümüş Kolyenin kampanyası seçili ürünlerde geçerlidir.
Kadın, Erkek, Çocuk kategorisi ve çocuk spor kategorisinde sadece Kinetix ve Lumberjack Sport, Torex, Icool, KNX, Us.Polo markalarında, Spor kategorisinde Kinetix, Lumberjack Sport, Torex, KNX, US.Polo markalı ürünlerde ve spor çantalarında, Tekstil kategorisinde, Çanta kategorisinde MissF, Hypnose ve Polaris markalarında geçerlidir.
Aksesuar kategorisi ürünleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir.
Kampanya 20.04.2016 ile 08.05.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya FLO mağazalarında ve flo.com.tr de geçerlidir.
Kampanya şartlarını sağlayan her alışveriş için, FLO mağazalarında müşterimize hediyesi teslim edilecektir.
Flo.com.tr'de yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde hediye kolye sepete otomatik eklenerek tarafınıza ürününüzle birlikte kargolanacaktır.
Hediye çekleriyle ve diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya kapsamındaki ürünler, stoklarla sınırlıdır.
Kampanya kapsamında verilen hediye ürün, stoklarla sınırlı değildir. Kampanya şartları gereği kampanya tarihleri içerisinde hediye edilen AsGold Anturaj Gümüş Kolyenin mağazalarımızda kalmaması durumunda, hediyelerini daha sonra mağazalarımızdan teslim almaları için, müşterilerimize taahhüt kartı verilecektir. Taahhüt Kartlarına ilişkin detaylı bilgilere 3.6 numaralı maddede ulaşabilirsiniz.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin değişiminde satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınır.
Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da Flo /Polaris kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez.
Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
ayakkabı alacaktım 100 liralık alışveriş olsun diye iki çorap aldım ama kolye falan gelmedi.
sadece "kolye hediyeli " ibaresi ürünler dahil kampanyaya.
yarın iade edeceğim o aldıklarımı da zaten.
alışveriş yaparken dikkat etmekte fayda var.
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ben aldım çok güzel
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...