Gönderen Konu: Tahmin Yarışması..  (Okunma sayısı 1984 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

balpötüşü

• Ziyaretçi
Tahmin Yarışması..
« : 25 Kasım 2009, 12:17:28 »
Ödüller ve Kurallar:

-Tahmin Yarışması ücretsiz bir oyundur, oyuna katılan kullanıcılardan herhangi bir şekilde para talep edilmez.
-Oyuna mackolik.com üyesi olup, bilyoner.com üzerinden kupon oynayan her kullanıcı katılabilir.
-Oyunda amaç arka arkaya en çok doğru tahmini yapabilmektir.
-Oyunda sorular değerlendirilirken mackolik.com'daki bilgiler esas alınır.
-Oyunda her kullanıcı ayni anda sadece 1 soruya tahmin yapabilir, tahmin yaptığı sorunun cevabı kesinleşmeden başka soruya tahmin yapamaz.
-Tahmin yapılabilmesi için Mackolik.com üzerinden her soruya karşılık gelen bir Bilyoner.com kuponu doldurulması gerekir. -Ancak doğru soru sayısı 0 iken Bilyoner.com'da kupon yapma zorunluluğu yoktur.
-Mackolik.com üzerinden oynanmış Bilyoner.com kuponu iptal edilirse, oyunda bu kupona karşılık yapılmış tahmin de iptal edilir. Tahmin başlamış ya da bitmiş bir maçla ilgiliyse, doğru tahmin sayısı sıfırlanır.
-Oyunda 3 secenekli tahmin sorulari sorulur. Sorulara ilgili maçlar başlayıncaya kadar tahminde bulunulabilir.
-Oyun tamamen şeffaf bir oyun olup, her kullanıcının yaptığı tahminler, diğer kullanıcılar tarafından görülebilir.
-Oyun, 15 doğru tahmin bilen olmaması durumunda 31 Ocak 2010 saat 23:59'da biter, ancak bir kullanıcının arka arkaya 15 doğru tahmine ulaşması durumunda da sona erer.
-Oyunda arka arkaya 5 doğru tahmin yapan ilk 1000 kullanıcı 500 Bilyon Puan, arka arkaya 10 doğru tahmin yapan ilk 10 kullanıcı 50.000 Bilyon Puan, arka arkaya 15 doğru tahmin yapan ilk kullanıcı 1.000.000 Bilyon Puan kazanır.
-Eğer aynı maç sonucu ile aynı ödülü ödül sayısından daha fazla kazanan kullanıcı olursa, ödül bu kullanıcılar arasında paylaştırılır.
-Aynı kullanıcı 5, 10 ve 15 doğru tahmin yapması durumunda her üç aşama için de ödül kazanabilir. Ancak aynı kullanıcı her aşama için sadece bir kez ödül kazanabilir. Örneğin, 5 doğru tahmin yaparak 500 Bilyon Puan kazanan kullanıcı, daha sonra tahminlerinin sıfırlanması ile başa dönüp yeniden 5 doğru tahmin yaparsa 500 Bilyon Puan kazanamaz.
-Ödül kazanan kullanıcıların ödülleri her Pazartesi Bilyoner.com'daki hesaplarına işlenir. Ödüllerin Bilyoner.com'daki hesabınıza işlenebilmesi için ödül kazanan üyelerimizin Bilyoner.com'da kayıtlı bulunan TC kimlik numaralarını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine göndermeleri gerekmektedir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 22:20:08 Gönderen: gamzemehmet »

Çevrimdışı wisellite

• Usta Kampanyacı
Ynt: Tahmin Yarışması..
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2009, 15:05:01 »
bilyoner.com a üye olup tc kimlik noyu da maçkolik e göndermek gerekiyormuş, yok ben katılmayacağım teşekkürler  :)

Çevrimdışı macehh5

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2009, 15:47:10 »
ben daha önce katılmıştım 5 tl kazandım.hedefim 500tl zor ama bakalım hayırlısı...

Çevrimdışı kullgeretta

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2009, 18:51:06 »
ben bişey anlamadım orada kazandıgımız bilyon puanla ne yapacağız :)))

Çevrimdışı macehh5

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2009, 20:22:44 »
kazandığınız bilyon puanla bilyonerden iddaa oynayabilirsiniz.