Gönderen Konu: Turkcell - EvTurkcell ile Sabit Hatlarla 35 kontore 1ay boyunca 400dk Konuş  (Okunma sayısı 1717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
Hala evturkcelli olmayan varsa bence bi an önce olsun, çünkü çok karlı bir kampanya, sabit telefonla şehirler arası 400dk görüşme yapsak fatura alır başını gider, fakat ev turkcell'le 35 kontore 400dk konuşmak mümkün.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanyaya katılmak için ev olarak seçeceğiniz alandan EVTURKCELL yazıp 8008'e göndermeniz ve gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplamanız gerekmektedir.
Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, bir indirim anonsu duyacaksınız. İndirim anonsunu duyduğunuz her aramada konuşmanız indirimli olacak demektir.
Kampanyaya tüm bireysel Turkcell'liler katılabilir.
Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell servisine abone olabilirsiniz.

Katılım için gönderilen smsler ücretsizdir

EvTurkcell servisi 31 Aralık 2009 tarihine kadar geçerlidir.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2009, 04:11:56 Gönderen: ¢яєαтσя »

Çevrimdışı essa26

• Deneyimli Kampanyacı
evet ben bu kampanyaya 3aydır katılım yapıyorum son katılım 31 aralık diyor öyle olmasa ev telefonunu kapatacaktık eğer devam ederse kesin kapattıracağım çok avantajlı bence. :)

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
evet ben bu kampanyaya 3aydır katılım yapıyorum son katılım 31 aralık diyor öyle olmasa ev telefonunu kapatacaktık eğer devam ederse kesin kapattıracağım çok avantajlı bence. :)
bence devam ettirirler

Çevrimdışı Mp3DeLiSi

• Acemi Kampanyacı
  • **
bunu 1 aydır benden kullanıyorum. gerçekten iyi iş görüyor. umarım devam eder.