Gönderen Konu: 5 çocuğa Zeyland pofuduk mont kazandıracak yarışma-30Aralık Çarşamba son gün  (Okunma sayısı 895 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ÇEKİLİŞ YAPIYOR🔻🔻 5 miniğimizin yeni yıl hediyesi Zeyland'dan, her birine pofuduk sıcacık mont hediye
🎁
🎁
🎁
🎁
🎁
30 Aralık Çarşamba gününe kadar instagramda @saksidegilimbenanayim hesabında ki bu görselin altına 5 arkadaşınızı etiketleyip @zeylandonline hesabını takibe alan herkes çekilişe katılabilir. 31 Aralık Perşembe günü ‪#‎nilkuzusu‬ minik parmaklarıyla 5 şanslı arkadaşı için kura çekecek ve aynı gün içinde kazananları duyuracağız.
🎄
Heyecanlı bekleyiş başlıyooooor, herkese bol şans, en çok da bugüne kadar piyango biletine amorti bile vurmayanları bulsun şans

perishan

• Ziyaretçi
Yılbaşı çekilişini yaptık ve işte karşınızda @zeylandonline 'dan miniklerine yeni yıl da mont kazananlar; @nihancaytaskoparan @sevdefeyyza @pelinzka @mervemesut.yilmaz @hilal_arikan06 Tebrik ediyorum hepinize sağlıklı, mutlu yıllar diliyorum 🎄🎈🎉 Kazananlar DM' den bana iletişim adreslerinizi,numaralarınızı,çocuğunuzun cinsiyetini ve yaşını iletirseniz en kısa zamanda hediyelerimizi tarafınıza ulaştıralım isterim